LIELISKAS LIETAS MĀJOKLIM IZDEVĪGI PĒRC INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV    

eļļas radiatori 1a.lvKā zināms, daudzviet mājokļos un citur, gaiss ir sauss – sevišķi tas jūtams apkures sezonā. Viens no risinājumiem ir gaisa mitrinātāji, ko plašā izvēlē piedāvā  veikals 1a.lv. Tāpat iespējams iegādāties dažādas citas preces mājai – piemēram, LED spuldzes, kas būs lielisks ieguldījums elektroenerģijas taupīšanā un dabas saudzēšanā.

Gada vēsajos mēnešos aktuāls pirkums būs elektriskie radiatori, kas nodrošinās telpā papildus siltumu . Daudzu iecienīti ir eļlas radiatori, kas ir funkionāli un ērti pārvietojami. 1a.lv piedāvā dažādu ražotāju un veidu eļlas radiatorus par zemām cenām.

Veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažādas citas lietas mājokļa iekārtošanai. Piemēram, sadzīves tehnika, arī plītis un indukcijas virsmas. Iespējams iegādāties kādu no novērtētu ražotāju indukcijas virsmām, kas kvalitāti un funkcionalitāti.

Piedāvājumā arī veļas žāvētāji, kas būs noderīgs palīgs lielās un mazās ģimenēs. Iespējams izvēlēties sev dažādas ietilpības veļas žāvētāji, turklāt – par lieliskām cenām.

Veikala sortimentā ne tikai preces mājoklim, bet arī sporta un skaistumkopšanas preces – piemēram, trenažieri, matu veidotāji un daudz citu lietu. Izvēlies kādu no vairākiem trenažieru veidiem un gādā par labu fizisko formu jau tagad! Savukārt, katra dāma atzīs, ka matu veidotājs ir  lietderīga lieta gan ikdienā, gan svētkos.

 

NEPIECIEŠAMS JAUNS TELEFONS? IESKATIES 1A.LV

Interneta veikals 1a.lv – tā ir vieta, kur iegādāties noderīgas lietas mājoklim. Ja esi iecerējis iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika staigāt pa veikaliem, lai izvēlētos īsto, pastāv variants iepirkties interneta veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā klāsta izvēlēties sev vēlamo televizoru.

 Samsung ir viens no novērtētākiem elektronikas ražotājiem pasaulē. Tieši tāpēc jāpiemin Samsung Tv un to piedāvātās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv pieejami vairāku modeļu Samsung Tv, tai skaitā arī Samsung Smart Tv, kas ļaus izbaudīt visus jaunākos tehnoloģiju sasniegumus.

Vajadzīgs jauns telefons? Ieskaties 1a.lv preču klāstā! Izvēlei tiek piedāvāti gan mobilie , gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Veikalā nopērkami ne tikai telefoni, bet arī to aksesuāri un citas telefonam noderīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņi, arī telefonu akumulatori. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies kādu no tur esošajiem akumulatoriem .

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod , kā arī to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo .