MAIMO PAKJU, VIRTUVES DVIU UN MOPU NOMA UN SERVISS PA VISU LATVIJU. BERENDSEN.LV

Berendsen produktiAr Berendsen (EPS) paklāju nomas servisu iespējams samazināt ikdienas tēriņus par telpu uzkopšanas precēm līdz pat 20 procentiem! To var paveikt ar pastāvīgu maināmo paklāju maiņu un citu sniegto produktu apkopi, ko sniedz uzņēmuma Berendsen tirdzniecības speciālisti. Atbilstoši savām vajadzībām, izvēlies kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem un ietaupi finanses.

Lai nodrošinātu allaž tīras tualešu telpas firmā, kafejnīcā, tirdzniecības centrā un citur, būtu ieteicams noformēt Berendsen tualešu higiēnas aprīkojuma produktus un to servisu. Taču grīdas tīrīšanai Berendsen servisa sortimentā mopu serviss. Tas ir darbarīks sausajai grīdas virsmas tīrīšanai, bez tam ļoti labi spēj savākt no ielas ienēsātos gružus un radušos putekļus. Pateicoties kokvilnas dzijai tai tiek nodrošināta labāka funkcionēšana un netīrumu ietilpība. Dodot priekšroku Berendsen mopu servisam, nebūs jāuztraucas par tā uzkopšanu . Berendsen (EPS) dod iespēju iznomāt mopu ar izdevību to mainīt ik pēc nedēļas.Būtiski, ka visi Berendsen produkti ir augstas kvalitātes, par ko pārliecinās arvien vairāk klientu visā Latvijā.

Paklāju serviss un maināmo paklāju noma ir uzņēmuma Berendsen (EPS) pamatnodarbošanās. Paklājs ir būtisks jebkurā sezonā, jo spēj nodrošināt gan gružu un netīrumu savākšanu un aizsargā grīdas virsmas segumu pret mitruma un gružu radītajiem bojājumiem, grīdas virsmas seguma nodilumu. Piedāvājumā šāda veida paklāji:

– sarkanā paklāja noma svinīgiem pasākumiem, banketa rīkošanai, uzņēmuma filiāles atklāšanai u.c. Tie efektīgi spēj uzsūkt pat 70% netīrumu. Sarkanie paklāji veidoti no neilona šķiedras pavedieniem, kuri liedz iespēju veidoties statiskajai elektrībai;

-gumijas komforta paklāji, tie nodrošina drošu pārvietošanos uz slidenas grīdas virsmas Gumijas komforta paklājs labi amortizē plīstošu trauku triecienus, tālab jo īpaši ieteicams aiz bāra letēm;

-Kokvilnas paklāji. Tie spēj uzsūkt pat līdz septiņas reizes vairāk netīrumu un mitrumu, nekā tas sver. Atbilstoši novietošanai pie ieejas durvīm, jo spēj efektīvi uzsūkt gan dubļus un ielas gružus, gan mitrumu no apavu zolēm;

-gumijas paklāji skreiperi, kas efektīvi nodrošina iekštelpu tīrību. Lieliski pilda barjeras starp servisa telpām un biroja telpām..

Ja tavam uzņēmumam ir vajadzīgi maināmie paklāji, droši noformē konsultāciju pie Berendsen profesonāļiem – noteikti rekomendēs piemērotāko variantu! Ja gribi būt pārliecināts par Berendsen paklāju kvalitāti, mājaslapā ieraudzīsi apakšsadaļu “Paklāju pētnieki”, kurā ir veikti dažādi eksperimenti ar Berendsen paklājiem, lai novērtētu to izturību un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Berendsen (EPS) piedāvājumā maināmo paklāju noma un serviss, tualešu higiēnas aprīkojums, mopu serviss, kas sniegs palīdzību telpu tīrības nodrošināšanā. būtisku informāciju par pakalpojumiem un pakalpojuma sniegšanu tavā reģionā var uzzināt firmas vietnē www.berendsen.lv, kā arī sūtot radušos jautājumu uz e-pasta adresi info@berendsen.lv.