METĀLA, KOKA, PVC U.C. ŽOGI PIE TVORA.LV

akmens un koka sētas tvora.lvJa pašlaik esat sētas meklējumos, aplūkojiet uzņēmuma “Tvora” sniegtajos pakalpojumos. UAB Tvora ir uzņēmums, kas sniedz labas kvalitātes un optimālus dārza sētu un koka sētu risinājumus pēc katra klienta personīgajām prasībām. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat atrast metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. žogu opcijas, ko uzņēmuma profesionāļi izgatavos precīzi jūsu teritorijas apmēram .

 Klasiskā dizaina cienītājiem praktisks risinājums ir koka žogs, kas labi piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētā. Turklāt kvalitatīvi apstrādātā koksne garantē lielu kalpošanas periodu . Metāla sēta būs pietiekami moderna un piešķirs īpašumam izteiksmīgu skatu. Metāla žoga plānošanā var paredzēt arī Skandināvijas akmens žoga akcentu.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast sētu izvēlē varēsiet sameklēt arī plastmasas veida sētas, kas ir analogs risinājums koka sētām. Bet tās ir vieglāk kopjamas un to kalpošanas laiks var sasniegt pat 50 gadus. Klasiskas formas, noapaļoti žogi, paneļtipa žogi u.c. modeļu plastmasas sētas formas, ko firmas lietpratēji piemēros pēc jūsu prasībām. Pagaidu žogam varat izraudzīties metinātu sieta žogu, ko vēlāk varēsiet apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, tādējādi paslēpjoties no svešām acīm.

Mobīlo žogu piedāvājumu skatieties – http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/mobilie-zogi

UAB “Tvora” ir specializējies ne tikai dārza un īpašuma žogu veidošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidē un uzstādīšanā. Veramie, bīdāmie, automātiskie vārti no koka un metāla konstrukcijām pēc individuāliem pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā sazinieties ar UAB Tvora speciālistiem, zvanot pa tālruni 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. Mēs jums varēsim piedāvāt!