Mopi un inventāra noma – Berendsen

MOPIBerendsen (EPS) ir uzņēmums, kura pamata darbība ir tieši saistīta ar maināmo paklāju nomas pakalpojuma sniegšanu un to apkopi. Berendsen servisa paketē ir arīdzan dažādi higiēnas produkti, kas padarīs telpu uzkopšanu parocīgāku, tīrāmu bez jebkādas fiziskās piepūles.

Arīdzan varēsi lieki neuztraukties par paklāju tīrīšanas nepieciešamību un nomaiņu. Ja izvēlēsies Berendsen (EPS) piedāvātos pakalpojumus, klāstā pilna pakete – maināmo paklāju noma un to regulāra maiņa. Darbinieki no Berendsen (EPS) aizbrauks pie klienta un veiks vecā paklāja nomaiņu pret jaunu.

Mops ir efektīvs grīdas tīrītājs

Lai nodrošinātu allaž tīras tualešu telpas uzņēmumā, kafejnīcā, mazumtirdzniecības iestādē utt., ir ieteicams noformēt Berendsen tualešu higiēnas aprīkojuma produktus un to servisu. Jaunajā Berendsen higiēnas aprīkojuma līnijā ir dažnedažādi produkti: putu ziepju dozators, akritumu tvertnes, roku dezinfekcijas želejas un putas, automātiskais papīra ruļļa turētājs u.c. vairāk nekā 10 dažādi produkti. Taču grīdas virsmas tīrīšanai uzņēmuma Berendsen servisa izvēlē mopu serviss. Mops ir darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, kas diezgan labi spēj savākt putekļus. Kokvilnas dzijas skaras nodrošina labāku netīrumu savākšanu, kā arī teicamu mopa funkcionēšanu, veicot telpas grīdas uzkopšanas darbus. Izvēloties Berendsen (EPS) mopu servisa pakalpojumu, nebūs jāuztraucas par tā uzkopšanu . Uzņēmums piedāvā iznomāt mopu ar izdevību to mainīt ik pēc nedēļas.

Paklājs ir būtisks ikvienā sezonā, jo nodrošina gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un pasargā grīdas virsmas segumu pret nolietojumu. Piedāvājumā šāda veida paklāji:

  • sarkanā paklāja noma svinīgiem notikumiem, banketiem, veikala atklāšanai u.c. Tie efektīgi spēj aizturēt pat 70% netīrumu ;
  • uzņēmums klientiem piedāvā komforta paklāju nomu, tie sniedz uz slidenas grīdas virsmas;
  • Kokvilnas paklāji. Atbilstoši novietošanai pie galvenajām ieejas durvīm, jo spēj efektīvi uzsūkt gan netīrumus, gan sniegu un mitrumu;
  • gumijas paklāji skreiperi, kas efektīvi garantē iekštelpu tīrību. Teicami pilda barjeras starp remonta telpām un ofisu.

Ja tavam uzņēmumam ir vajadzīgi maināmie paklāji, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen (EPS) speciālistiem – noteikti rekomendēs labāko variantu! Ja esi paredzējis būt pārliecināts par paklāju kvalitāti, mājaslapā atradīsi sadaļu “Paklāju pētnieki”, kurā ir veikti vairāki eksperimenti ar Berendsen paklājiem, lai novērtētu to izturību un būtu pārliecība, ko iegūs klients, dodot priekšroku tāda veida servisam.

Pirms pieteikt pakalpojumu, izmanto iespēju pieteikties konsultācijai! Nepieciešamo kontaktinformāciju ir iespējams izzināt mājaslapā www.berendsen.lv. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen (EPS)!