Naudas aizdevumi internetā- ViaSMS.lv

Dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tādēļ radīts moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažās minūtēs.

Lai arī aizdevumi pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, katrs grib aizņemties pēc iespējas izdevīgāk. Savas plānus vari piepildīt aizņemoties no ViaSMS – tas ir viens no novērtētākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Kompānija piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus , turklāt pieejami dažāda apmēra aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajās situācijās.

Vairāk lasi- http://dzirkstele.diena.lv/reklamraksti/bezmaksas-kredits-tava-konta-15-minusu-laika-103721!

 AIZDEVUMI VISIEM DZĪVES PLĀNIEM

Brīžos, kad mazliet pietrūkst līdz algas dienai, laba iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāielāgo gan, ka jaunajiem klientiem maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, aizņemoties otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt lielāku ieceru īstenošanai noderīgs būs naudas aizdevums līdz EUR 1500. Lai aizņemšanās process būtu ērtāks, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Nav svarīgi, kāda apjoma naudas aizdevums vajadzīgs, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir vajadzīgs!

Līdzīgi kā pie citiem aizdevējiem, arī pie ViaSMS ir kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne tikai izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību bez riska.

AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI

ViaSMS aizdevumi piesakāmi ar interneta palīdzību, jebkurā izdevīgā brīdī. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums piešķirts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz 22.00, bet nedēļas nogalēs no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00. Šī aizdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, būtisks ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt labai.

ViaSMS aizdevumi var būt noderīgi, cik bieži vien tas nepieciešams, taču jāatceras, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atdots iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, tiks pārskaitīta 15 minūtēs. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas , kurā atvērts konts.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atdot.