NAUDAS KREDĪTS NEATLIEKAMU IZDEVUMU SEGŠANAI

ātrs naudas aizdevums www.viasms.lvKredītu mūsdienās var saņemt pat neizejot no mājas. Nav nepieciešams kārtot dokumentu kalnus un veikt citus laikietilpīgus procesus. Šobrīd, ja gadījies nonākt situācijā, kad nauda vajadzīga iespējami ātri, labākais risinājums ir izmantot kreditoru piedāvāto iespēju aizņemties internetā.

Naudas kredīts tiek izsniegts tik īsā laikā pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās notiek internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājas lapā. Ir vienkārši jāizvedo lietotāja profils, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja kontu, tādā veidā apliecinot, ka konts pieder konkrētajai personai). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izlemj cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un piesaka aizdevumu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un tad tikai jāgaida atbilde par kredīta piešķiršanu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

NAUDAS KREDĪTI BEZ ĶĪLAS

Daudzu aizdevēju mājas lapu sākuma lapā tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, iespēja atlikt kredīta atmaksas datumu un pārējās iespējas, kas mudina aizņemties. Tomēr visās ātro kredītu kompānijās tiek piedāvāts kredīts bez ķīlas. Tādā veidā kredītu nav jānodrošina ar personai piederošo mantu vai īpašumu. Vairāki kreditori piedāvā saņemt kredītu arī tad, ja klientam ir nenomaksāts kredīts bankā vai kādā citās kredītiestādēs. Savukārt pašu aizņemšanos ērtāku padara ne vien tas, ka aizņemties var internetā, bet arī iespēja aizņemties, nosūtot vienu sms-īsziņu!

Tā kā aizdevēju klāsts ir plašs un daudzveidīgs, pirms aizņemties var apjukt no piedāvājuma, tādēļ ir vērts noteikt galvenās prioritātes. Piem., var izmantot internetā pieejamās aizdevēju salīdzināšanas vietnes, kur vienuviet var redzēt, kur tad pieejama lielākā kredīta summa, kur ir pieņemams atmaksās termiņš, kur izdevīgākie procenti. Ļoti svarīgi ir arī katra kreditora noteiktie kritēriji, piem.,  aizņemšanās vecums un tas, vai nepieciešami  ienākumi.

PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Brīžos, kad nepieciešams aizņemties naudu, ikviens meklē sev izdevīgāko variantu. Tieši tāpēc aizdevēji, mēģinot piesaistīt klientus, piedāvā iespēju saņemt bezprocentu kredītu jeb tiek piedāvāts pirmais kredīts bezmaksas. Tas nozīmē, ka, aizņemoties kādā no kredītiestādēm (pirmo reizi), tiek izsniegts naudas aizdevums bez komisijas un procentu maksas. Kad pienāks kredīta atmaksas laiks, kredītņēmējam jāatdod tieši tik lielu summa, cik aizņemoties.

Vairāk par naudas aizdevumiem uzzini šeit- https://www.viasms.lv/lv/blogs/via-sms-naudas-aizdevums-vel-atraks-vel-izdevigaks

KO DARĪT, JA SAPROTI, KA NEVARI KREDĪTU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Aizņemoties internetā kredītņēmējam tiek piedāvāta vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja atlikt kredīta maksājumu. Ikviens var ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS ļauj atlikt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu var ar speciālu kalkulatoru – nepieciešams tikai uzlikt kredīta summas ciparu un kalkulatorā varēs redzēt komisijas maksu par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz 7,14 vai 30 dienām.