NEPIECIEŠAMA APLIECĪBA, LAI STRĀDĀTU PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ? IENĀC WEBAPMACIBA.LV UN PASŪTI APMĀCĪBAS IKVIENAM DARBINIEKAM PIEŅEMEMĀ LAIKĀ!

webapmaciba.lv 16Ja esi strādājošs cilvēks un vēlies iegūt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Apmācību var iziet vairākās daļās, atbilstoši sev piemērotā laikā. Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Kopumā, Web apmācība sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz.Ja šodien esi uzsācis apmācību, taču dažādu iemeslu dēļ to nevari pabeigt, Tu vari to saglabāt savā lietotāja profilā. Apmācību turpināšanai pēc pārtraukšanas jāielogojas atkārtoti, izmantojot esošās paroles. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.
Ja arī Tu esi iecerējis uzsākt apmācību kursu, Tev tikai jāreģistrējas. Bet kā to izdarīt? Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Lai veiktu reģistrāciju uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Apmācību kursā tiks apskatītas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un LR normatīvie akti,pārtikas higiēna un ar pārtiku izplatīto slimību profilakse un citas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv nodrošina darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas izdevību. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija atbilstošas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības internetā, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu trīsdesmit dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Webapmaciba.lv ir lielisks veids kā ātri un izdevīgi saņemt nepieciešamās zināšanas par higiēnu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par apmācībām vai to norisi, sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši nepieciešamās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!

Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā atradīsi Webampaciba.lv