NEPIECIEŠAMA NAUDA? SAŅEM ĀTRO KREDĪTU DAŽĀS MINŪTĒS!

aizdevums 15 min viasms.lvFinansiālo grūtību gadījumā ātrais kredīts ir viena no opcijām to nokārtot. Pirms izvēlies finanšu institūciju, kas izsniedz ātros kredītus, pajautā draugiem uzticamu kredītizsniedzēju. Tādā gadījumā varēsi izvēlēties atbilstošāko variantu un nekļūdīgi nokārtot radušās finansiālās problēmas. SMScredit ir viens no tādiem uzņēmumiem, kas piedāvā īstermiņa ātros naudas aizdevumus. Aizņemoties pirmreizējo ātro naudas aizdevumu, tev būs jāatdod tieši tāda pati summa, kādu aizņēmies. Pirmoreiz tu vari saņemt līdz EUR 300, savlaicīgi nokārtojot kredītsaistības, no otrās reizes ir iespējams saņemt līdz 425 Eiro lielu naudas summu.

Ātros kredītus piešķir tiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Ir arī vecuma ierobežojums ātrā kredīta saņemšanai, kas ir 75 gadi. Bez tam jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem un Latvijas valsts pastāvīgajam iedzīvotājam. Lai varētu saņemtu ātro kredītu, tev ir vajag bankas kontu kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa pieslēgums. Ātrā kredīta noformēšana aizņem vien pāris minūtes. Pirmā darbība ir reģistrēšanās mājaslapā, norādot vajadzīgo informāciju, vēlāk uz uzņēmuma kontu jāpārskaita reģistrācijas maksa, kas ir EUR 0,01 apmērā. Reģistrācijas maksa netiks atmaksāta, jo tā kalpos kā nodrošinājums ātrā naudas aizdevuma pieteikuma saņemšanai.

Ātro naudas aizdevumu var pieprasīt arī ar īsziņas vai telefona zvana starpniecību. Pirms tam, protams, tev būs jāreģistrējas sistēmā internetā, kur jāaizpilda pieteikuma forma, norādot personas datus. Pēc kredīta pieteikuma saņemšanas iestādes speciālisti izlems par naudas aizdevuma apstiprināšanu un ar e-pasta vai SMS starpniecību par to tev dos ziņu. Ja tu jūti, ka nevarēsi atgriezt īstermiņa naudas aizdevumu līgumā noteiktajā laikā, iespējamar izdevība atlikt aizdevuma atmaksu uz laiku līdz vienam mēnesim. .