Nepieciešama saliekamā skatuve un teltis? Dodieties pie Akurats.lv

skatuveAkurats.lv tika dibināts 2005. gadā, un šobrīd minams kā vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijas teritorijā. Turklāt jau kopš 2007. gada šādi pakalpojumi tiek piedāvāti pārējām Baltijas valstīm. Akurats.lv strādā profesionāli strādnieki, tādēļ tehniskais process tiek paveikts bez aizķeršanās.

Telts noma jebkurām vajadzībām

Akurats.lv sniegtā telts noma tiek aktīvi izmantota visā Latvijā un arī Lietuvā un Igaunijā. Telts noma ļauj iegūt tieši jums vajadzīgā lieluma un aprīkojuma telti, un tās uzstādīšanu veiks pieredzējuši un profesionāli darbinieki. Akurats.lv iesaka, ka telts noma tiek pieteikta ne vēlāk kā divus mēnešus pirms plānotā notikuma.

Pieejama — krēslu noma

Cilvēkiem, kam nepieciešama krēslu noma, pieejami vairāku veidu krēsli: vienkārši saliekami krēsli, kas būs derīgi jebkādam pasākumam; banketu krēsli, pateicoties mīkstajai apdarei, ir ērtāki; bāra krēsli noderēs bāros un kafejnīcās. Krēslu noma piedāvā īrēt arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiek veikta uzņēmuma Akurāts ietvaros, tiek piedāvāta krēslu atvešana, uzstādīšana un novākšana, ja to vēlaties.

Siltumu nodrošinās gāzes sildītāji

Ja ārtelpu pasākums ieplānots vēsā laikā, teltis vai nojumes var apsildīt — tādu iespēju nodrošina gāzes sildītāji. Taču jāzina — gāzes sildītāji ir izmantojami tikai ārtelpās, un ir nepieciešams ievērot Akurats.lv atrodamos drošības pasākumus. Gāzes sildītāji uzstādāmi tikai ar profesionāļu palīdzību, bet pašu balonu apmaiņu pēc tam varēs veikt arī paši pasākuma rīkotāji.

Paredzēts priekšnesums? Palīdzēs saliekamā skatuve

Ja jūsu iecerēs ir sarīkojums, kurā notiks uzstāšanās, performances vai priekšnesumi, lieti noderēs saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve sastāv no 1x2m un 1x1m lieliem moduļiem, bet skatuves kāju augstums ir regulējams, tādējādi iespējams izveidot ļoti dažādu veidu skatuves ikkatra vajadzībām. Turklāt kāju regulēšana nodrošina , ka saliekamā skatuve uzstādāma vietās, kuru reljefs nav līdzens. Uzzini vairāk šeit!

Nomai pieejami arī bāra krēsli

Bāra krēsli ir vienkārši saliekami, tādēļ pēc to izmantošanas ir viegli saliekami un neaizņem daudz vietas, bet to izskats ir estētisks — gaišs rāmis un tumši pelēka sēžamā daļa. Ja vēlaties organizēt sarīkojumu, kurā nepieciešama mājīga atmosfēra, bāra krēsli būs patiešām laba izvēle.

Teltis — ļoti dažādas, bet kvalitatīvas

Teltis Akurats.lv pieejamas plašā klāstā un variācijās. Atsevišķiem pasākumiem tiek piedāvātas atšķirīgas teltis, tāpēc iepazīties ar to raksturojumu var uzņēmuma mājas lapā, taču jāzina, ka teltis vairākos veidos var tikt uzlabotas— izmantojot gāzes sildītājus, tās iespējams apsildīt, var tikt ieklāts grīdas segums utt.