Nepieciešams inventārs pasākumam? Pasākumu aprīkojuma serviss palīdzēs!

Plānojot pasākumu, nozīmīgs ir atbilstošs inventārs. Te piemērota var izrādīties inventāra noma. Tā dod iespēju atrast tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu nepieciešamajā apjomā un pēc tam neuztraukties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Telšu noma dažādiem pasākumiem

Ja pasākums iecerēts ārā, noderīga var būt Akurāts telšu noma. Tā palīdzēs pasākumam izdoties neatkarīgi no laika apstākļiem. Akurāts telšu noma ir efektīvs veids, kā pasākumu padarīt patīkamāku, turklāt tā papildināma ar citu aprīkojumu, piemēram, grīdu, galdiem un soliem.
Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā sezonā? Tas nav tiesa – brīvā dabā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs vien piemērots aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo variantu, jāielāgo, ka gāzes sildītāji terasēm spēj apsildīt apmēram divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot omulīgu gaisotni visiem pasākuma apmeklētājiem.  Vairāk uzzini šeit!

Labs risinājums dažādiem pasākumiem – bāra letes noma

Dažādos pasākumos būtiska var būt arī bāra letes noma. Bāra letes noma piemērota dažādiem pasākumiem – kā ballītēm, tā brīvdabas pasākumiem un izstādēm. Būtiski, ka bāra leti var vienkārši pielāgot dažādām nepieciešamībām – gan pēc izvietojuma, gan citiem parametriem.
Bet varbūt pasākumam nepieciešama arī garderobe? Par to parūpēsies garderobes noma! Garderobes noma mēdz ietvert vairākas būtiskas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties mūsdienīgajiem risinājumiem, garderobes noma iederēsies visdažādākajos pasākumos.

Iemesli, kādēļ izvēlēties aprīkojuma nomu

Var tikt pie tā, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja nepieciešama konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to sniegt, un nebūs jācenšas pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Aprīkojuma īre ļauj ietaupīt
Aprīkojuma noma paredz, ka jāatmaksā tikai par inventāra izmantošanas laiku. Ja, piemēram, bāra lete vajadzīga tikai uz vienu vakaru, nav {diez ko} izdevīgi to pirkt par pilnu samaksu. Bāra letes noma dod iespēju to izmantot, kad nepieciešams un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Izvēloties inventāra nomu, nav jāraizējas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un nepieciešamo apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tāpēc daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Pieejamas speciālistu konsultācijas
Izvēloties aprīkojuma nomu, speciālisti ieteiks labāko risinājumus. Piemēram, ja aktuāla garderobes noma, Jums tiks ieteikti piemērotākie risinājumi tieši Jūsu pasākumam.