NEVARI RAST IEDVESMU DĀVANAI? NOVĒRTĒ DĀVANUSERVISS.LV PIEDĀVĀJUMU!

brauciens ar jahtuDāvanuServiss.lv ir interneta veikals, kurš pircējiem piedāvā oriģinālas dāvanas un seko tam, lai radītu aizraujošu pieredzi jebkuros svētkos. Interneta veikalā atrodami neskaitāmi unikāli piedāvājumi, atrodams viss  – no romantiskām un dzimšanas dienas dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c!

Ja meklē oriģinālas dāvanas ģimenes locekļiem, draugiem vai simpātijai, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle. DāvanuServiss.lv mājas lapa katru dienu tiek papildināta ar jaunām un aizrautīgām dāvanu kartēm, tādēļ pat tie, kuriem liekas, ka viss jau ir mēģināts, atradīs kaut ko īpašu arī sev. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var sameklēt īpašas dzimšanas dienas dāvanas jebkura vecuma personai, jebkurai gaumei. Gardas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, lieliskas masāžas,  braucienu ar jahtu, SPA un skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta pie dabas vai dažādi kursi – tas viss un vēl vairāk piedāvājumu pieejami Tavai izvēlei! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies kērlinga spēli ledus hallē, izbraucienu zirga pajūgā Vecrīgā, izjādi ar poniju bērniem, filcēšanas nodarbības vai atraktīvās bārmeņu nodarbības un vēl vairāk! DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem oriģinālu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem katrs atradīs to pašu labāko!

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – viss DāvanuServiss.lv zem kategorijas “Dāvanas vīrietim”! Gan aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, izbrauciens kartingā u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Dāvanu var nopirkt gan vienam vīrietim, gan kā dāvanu vairākām personām.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu atradīsi piemērotas dāvanas romantiķiem, romantiskas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas vēl ilgi paliks saņēmēja atmiņā!  Romantiskas dāvanas vari izbaudīt tādās vietās kā Žagarkalns, Baltvilla, Mālpils muiža, Hotel Jūrmala SPA , Fontaine u.c. Gatavojies svētkiem jau laicīgi vai apsveic mīļoto cilvēku vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskiem brīžiem divatā.

DāvanuServiss.lv pastāvīgi domā par klientu vēlmēm, tāpēc tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairākiem desmitiem dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Bet, ja dāvana vajadzīga uzreiz, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies iepatikušos dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!