NO KLUBKRĒSLA LĪDZ PAT SALIEKAMAI SKATUVEI – AUGSTVĒRTĪGS SVĒTKU INVENTĀRS KOPĀ AR „AKURĀTS”

galdu un solu nomaJa notikuma rīkošanas ietvaros svarīga ir galdu un solu noma, nojumes īre vai slēgtas telts noma, nozīmīgi iegādāties tikai labas kvalitātes svētku inventāru, lai norises izdotos bez aizķeršanās. Visu meklēto dziedātāju, ciemiņu un rīkotāju labsajūtai piedāvā svinību atbalsta serviss „Akurāts”, gādājot par ne tikai vērienīgu izvēli, bet arī ērtu piegādi, ierīkošanu un demontēšanu vēlamajā laikā un vietā.

Vienalga, vai vajadzīga ir krēslu noma, saliekama skatuve vai telts noma, „Akurāts” vērienīgajā pakalpojumu klāstā aplūkojams visa veida aprīkojums un palīgrīki. Kad jārīko pasākums ar sēdēšanu pie galdiem , parocīgs variants būs galdu un solu noma ar transportēšanu un montāžu. Viens priedes galds būs piemērots astoņiem apmeklētājiem, pa 4 vienā solu pusē. Galdu un solu noma piedāvā uzstādīšanu paveikt klientiem , gan darbu var veikt „Akurāts” speciālisti.

Krēslu noma ir noderīga katram pasākumam, kurā viesiem būtu vēlams pasēdēt kaut vai uz neilgu momentu – kāzām, korporatīvajiem banketiem, festivāliem, sporta spēlēm un citur. „Akurāts” aprīkojuma klāstā ir trīs tipu krēsli, sniedzot iespēju ikvienam atrast pašu piemērotāko variantu. Pieejami viegli pārvadājami un melni krēsli, ērti krēsli , kā arī bāra sēdvietas. Lai svētku rīkošanas procesu vienkāršotu, krēslu noma ietver visu pasūtīto sēdvietu transportēšanas un uzstādīšanas iespēju gan sākumā, gan pēc pasākuma.

Tāpat „Akurāts” telts noma sniedz iespēju iznomāt teltis un nojumes visdažādākajiem notikumiem. Plašajā izvēlē pieejamas dažādu apmēru un tipu teltis un nojumes, ko iespējams nomāt gan vienas pašas, gan ar īpašu inventāru, skatoties, kādiem nolūkiem nojumes īre paredzēta. Iespējams pasūtīt teltis ar sieniņām, krēsliem un citiem elementiem. Turklāt nojumes īre, transportēšana un ierīkošana pieejama pasākumu organizatoriem visur Latvijā, tāpat kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā.

Saliekama skatuve no „Akurāts” būs piemērota, lai uz tās ar saviem priekšnesumiem uzstātos mūziķu grupa vai deju kolektīvi. Tā kā saliekama skatuve celta no individuāliem, kombinējamiem moduļiem, ko iespējams atšķirīgi sastiprināt, var iegūt vairāku veidu skatuves. Lai nosegtu smagnējās konstrukcijas, tiek pielikts glīts melnas drēbes aizkars. Papildus kāju regulēšanas funkcija ļauj uzstādīšanu arī nelīdzenās vietās.

No izstādēm, jaunumu prezentācijām, korporatīvajām un personīgajām svinībām līdz vērienīgiem ciema svētkiem un festivāliem – lai kāds ir pasākums un tā norises lokācija, pasākumu firma „Akurāts” to teicami aprīkos. Turklāt meistarīgie  speciālisti ne tikai atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt lēmumu par to, kuras nojumes īre, saliekama skatuve vai krēslu noma būtu atbilstošākā iecerētajam festivālam, bet arī atvedīs un sagatavos lietošanai. Ieskatieties Akurats.lv un saņemiet vislabāko palīdzību pasākuma plānošanā!

Uzzini vairāk šeit- http://akurats.lv/aprikojums/galdi-un-soli/!