OCTA, KASKO POLISES PAR LABĀM CENĀM!

KASKO kalkulatorsValsts likumi paredz, ka ikvienai uzskaitē esošai automašīnai, ar kuru piedalies ceļu satiksmē kā satiksmes dalībnieks, ir vajadzīga obligātā civiltiesiskā apdrošināšana jeb OCTA polise. Manapolise.lv vari iegādāties gan OCTA , gan brīvprātīgo apdrošināšanu KASKO, kas aizsargās tavu automašīnu no visādiem riskiem.
Izdevīgāko OCTA polisi vari atrast mājaslapā Manapolise.lv! OCTA cenu sastāda transportlīdzekļa tehniskie lielumi un apdrošināšanas periods. Kā viens no būtiskiem faktoriem ir arī Bonus-Malus jeb riska klase, kurā tiek ietverta braukšanas vēsture. Ar augstāku riska klasi ir lētākas polises (kopumā 17 riska klases), taču , izraisot ceļu satiksmes negadījumu, pašreizējā riska klase tiek zaudēta. Tā kā OCTA ir obligāta prasība, tā lielā mērā aizsargā apdrošināšanas ņēmēju no pēkšņiem naudas riskiem, kas var izcelties pret materiālu vai veselības zaudējumu izraisīšanu negadījumā iesaistītajām trešām personām. Apdrošināšana strādā visā Eiropas Savienībā.
KASKO ir brīvprātīgā transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšana. To ir iespējams iegādāties teju visiem sauszemes transportlīdzekļiem: kravas un vieglajiem automobiļiem, traktortehnikai, autobusiem, motocikliem. KASKO apdrošināšana būs dārgāka nekā OCTA , bet tās ņēmējs ir nodrošināts pret dažādiem riskiem. Ļaunprātīga trešās personas darbība, stikla plīsums, dabas stihijas radītie postījumi, piemēram, uzkritis koks vai krusas sabojāta transportlīdzekļa virsbūve. Minētie ir pāris no piemēriem, kad zaudējumus sedz apdrošinātājs.
Turklāt Manapolise.lv ir iespējams iegādāties arī ceļojuma, dzīvības un īpašuma polisi. KASKO un OCTA kalkulatorā tavām izvēles iespējām tiks parādīti astoņu apdrošināšanas kompāniju sniegtie polises varianti. Varēs pasūtīt tev piemērotāko un braukt droši jau pēc 15 minūtēm! Ja nepieciešama papildus informācija, griezies pie Manapolise.lv speciālistiem, kas palīdzēs iegūt atbilstošāko iespēju un konsultēs neskaidrību jautājumos.