Optimāli iežogojuma varianti katra klienta vēlmēm – Tvora.lv

tvora.lv, žogi, sētas 4Gadījumā, kad tīko atjaunot privātīpašuma jau krietnu laiku nokalpojušo žogu vai izveidot pirms tam nebijušu estētisku iežogojumu, firma SIA “Tvora” sniegs atbalstu!  “Tvora ” darbinieki klientiem piedāvā ne vien izveidot dažāda materiāla žogus un sētas vārtu sistēmas, bet arī piedāvā optimālus risinājumus jebkuras teritorijas platībai un pasūtītāja naudas iespējām. Piedāvājuma klāstā arī īslaicīgi sētas un metālisku konstrukciju žogi kultūras pasākumiem, būvdarbu teritorijām, mazdārziņiem u.c.

Somijas priedes koksnes žogi, metinātie sieta žogi, metāla žogi – izvēlies atbilstošāko variantu!

Kā viens no populārākajiem žogu risinājumiem, ko plaši praktizē Latvijas platuma grādos, ir koka žogi. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varēsi kārtīgi izpētīt koka žogu risinājumu veidus – gan ar vertikālā, gan ar horizontālā novietojuma koka dēļiem. Koka žogu ražošanā tiek izmantota tikai kvalitatīva koksne Thermowood no Somijas, kas nodrošina lielu kalpošanas laiku. Tāpat pie piedāvājuma izstrādes speciālisti piedāvā pārklāt koksni ar dekoratīvu pārklājumu, kas piešķirs žogam īpaši zīdaini mirdzošu efektu. Bez tam vienkāršākas, bet tajā pat laikā diezgan noderīgas sētas, ir no PVC jeb plastmasas veida žogi.  Pasūtot PVC materiāla sētu, nebūs jāuztraucas par tās priekšlaicīgu nolietošanos, jo PVC materiālam ir augsta noturība pret UV stariem un mitrumu un nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai.  Pamatīgākiem žogu risinājumiem izplāno metāla žogu izgatavošanu un uzstādīšanu. Metāla žogi teicami pielāgojas dažādam arhitektūras stilam.

Toties lietderīgs pagaidu žoga risinājums ir metinātais sieta žogs, kas izgatavots no kopā sametinātām stieplēm. Jo lielāks stiepļu diametrs, jo izturīgāks tas būs. Metinātie sieta žogi ir pārklāti ar speciālu aizsargpārklājumu, kurš garantēs to izturību pret ārējās vides nelabvēlīgajiem faktoriem. Metinātie sieta žogi – eksperti tos iesaka vietās ar nelīdzenu zemes reljefu. Piedāvājuma klāstā ir ne vien populārākie īpašumu žogu varianti, bet arī žogu konstrukcijas firmām, dažādiem mākslas pasākumiem, sporta laukumu ierobežošanai u.tml. Tai skaitā arī mobilie žogi, kuri ir veikli un viegli uzstādāmi žogi , kas veidota no cinkota tērauda rāmja, kas savā starpā savienoti ar skavu no triecienizturīga cinkotā tērauda. Lieliski noder lielas cilvēku masas plūsmas kontrolēšanai kultūras pasākumos, ceļu satiksmes norobežošanai, arīdzan būvdarbu vietās u.c.

Ja pašreizējam akmens žogam betona jumtiņi ir pamatīgi ilgu laiku nokalpojuši, ļoti būtiski tos nomainīt. Iegādājies betona jumtiņus pie uzņēmuma SIA “Tvora” ekspertiem!

Piesaki konsultāciju, rakstot e-pastu – info@tvora.lv – vai sazinoties ar kompānijas konsultantiem telefoniski (+371 67881043). Apskati firmas mājaslapu www.tvora.lv – tur atradīsi ne tikai šos, bet arī citus žogu risinājumus, kā arī vārtu sistēmas un īpašuma labierīkošanai vajadzīgos materiālus.