ORIĢINĀLAS DĀVANAS JEBKURIEM SVĒTKIEM

davanuserviss.lv davanas dzimsanas dienaDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals ar vairāku gadu pieredzi. Šī ir iespēja uzdāvināt kaut ko oriģinālāku par lielveikala plauktā paņemtu dāvanu, izvēloties DāvanuServiss.lv Tu kā dāvanu jubilāram pasniegsi neaizmirstamas emocijas! Starp vairākiem simtiem dāvanu karšu ikkatrs atradīs vajadzīgo aktivitāti sev un pārējiem – kaut ko, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Plašais dāvanu karšu piedāvājums ir regulāri atjaunots un dāvanu kartes paredzētas lietošanai Latvijā un arī ārpus tās. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DavanuServiss.lv piedāvājumā var atrast īpašas dzimšanas dienas dāvanas ikviena vecuma personai, jebkurai gaumei. Izsmalcinātas vakariņas dažādos restorānos un krodziņos, relaksējošas masāžas un skaistumkopšanas procedūras, aktīvā atpūta pie dabas vai interesanti kursi – visi šie un vēl vairāk dāvanu Tavām vēlmēm! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies braukšanas un dejošanas nodarbības, izbraucienu zirga pajūgā Vecrīgā, gardu ekskursiju Rūjienas saldējuma fabrikā, Partybus ballītēm un vēl vairāk! DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem dažādu dāvanu piedāvājumu, starp kuriem katrs atradīs to pašu labāko!

Dāvanas ikvienam vīrietim – situācijā, kad jāmeklē dāvana vīrietim, teju katrs zina, cik tas ir sarežģīti, tādēļ DāvanuServiss.lv piedāvā oriģiālas dāvanas jebkuram vīrietim! Gan sportiskiem vīriešiem, kam patīk piedzīvojumi (lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, lēciens ar gumiju, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan ēdiena baudītājiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši YOLO bārā, garšīgas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Dāvanu iespējams nopirkt gan konkrētajam vīrietim, gan kā dāvanu vairākām personām.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, tajā skaitā šokolādes masāža. Šokolādes masāža sniedz izdevību sajust fizisku un emocionālu labsajūtu un aizbēgt no ikdienas spriedzes. Šokolādes masāža mazina spriedzi un atbrīvo no saspringuma, veicina asins cirkulāciju un padara ādu tvirtu. Jāatceras arī – masāžas procesā izdalās laimes hormons, kurš ļauj izjust sajūtas, pielīdzināmas eiforijai. Dāvanu karte šokolādes masāžai ir paredzēta katram, kas grib sevi palutināt ar maigu šokolādes masāžu un uz mirkli aizmirst par visu sev apkārt.

Iegādāto dāvanu karti iespējams saņemt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, izņemot to DāvanuServiss.lv birojā, pa pastu/ar kurjeru vai pasūtot kā dāvanu komplektu, kas sastāv no vairākiem desmitiem daudzveidīgu izklaižu!