PAKJU NOMA, HIGNAS PRECES UN TO NOMA – IZLIES BERENDSEN (EPS)!

maināmie paklājiAr Berendsen (EPS) paklāju nomas servisu var samazināt ikdienas saimniecības tēriņus līdz pat 20 procentiem! Tas ir iespējams ar pastāvīgu paklāju un citu sniegto aprīkojuma un inventāra apkopi, ko spēj nodrošināt uzņēmuma Berendsen tirdzniecības speciālisti. Atbilstoši nepieciešamībai, vari izraudzīties kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem un ietaupīt naudas līdzekļus.

Lai nodrošinātu allaž tīras tualešu telpas kompānijā, bārā vai citā publiskā vietā, lielveikalos u.tml., ļoti ieteicams pieprasīt Berendsen (EPS) tualešu higiēnas aprīkojuma produktus un to servisu. Jaunajā Berendsen higiēnas aprīkojuma līnijā ietverti dažādi produkti: putu ziepju dozators, akritumu tvertnes, roku dezinfekcijas želejas un putas, automātiskais papīra ruļļa turētājs u.c. vairāk nekā 10 dažādi produkti. Bez tam grīdas tīrīšanai uzņēmuma Berendsen (EPS) servisa piedāvājumā ir pieejams mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas virsmas tīrīšanai, turklāt ļoti labi savāc putekļus. Kokvilnas dzijas skaras nodrošina labāku netīrumu savākšanu, kā arī izcilu mopa funkcionēšanu. Dodot priekšroku Berendsen mopu servisam, nevajadzēs raizēties par tā uzkopšanu un uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī. Berendsen (EPS) klientiem piedāvā iznomāt mopu ar opciju to nomainīt ik pēc nedēļas. Grīdas sausās uzkopšanas mopu samērā ērti izmantot, tīrot skolu telpas, tirdzniecības vietas, veicot grīdas tīrīšanu viesnīcās, u.c.

Viens no iecienītākajiem pakalpojumiem klientu vidū ir tieši maināmie paklāji un to noma. Šā pakalpojuma piedāvājumā ietilpst sarkano paklāju noma, komforta un gumijas paklāji, kokvilnas, arīdzan dizaina paklāji. Pēc pasūtījumiem piedāvā logo paklājus, ko iespējams lietot, reklamējot ar firmu saistošus produktus, uzmundrinošu vēstījumu, kā arī uzmanību piesaistošu reklāmu. Lai nodrošinātu drošību, iestādēs, kur grīda ir slidena vēlams izvēlēties gumijas komforta paklājus. Gumijas materiāls ir izgatavots tā, ka var amortizēt trauslu priekšmetu kritienu. Ieteicams lietot baseinos, bāros, kā arī saimniecības telpās u.c. Rudenī un pavasarī ļoti praktiski ir skreiperi jeb gumijas paklāji. Tie no apaviem noņems pēc iespējas vairāk gružus, nedodot iespēju tiem iznēsāties pa telpām. Skreiperu var novietot pie ieejas durvīm gan no ārpuses, gan iekšā, tiem ir padziļināta vannīte, kura var nodrošināt līdz pat 2 litriem lielu ūdens noturību. Sevišķas gaisotnes mirkļiem kā uzņēmuma filiāles atklāšana, preses konferencei ar produktu prezentāciju, svinīgam pasākumam u.tml. apstākļos Berendsen iznomā sarkanos paklājus. Šie ir vien daži no maināmo paklāju nomas servisa piemēriem, kas ir pieejamas lielākajā daļā Latvijas. Lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu, profesionāla pētnieku komanda praktizē pārbaudījumus ar Berendsen piedāvātajiem paklājiem, lai pārliecinātos par to kvalitāti un klienta ieguvumiem. Aplūkot līdz šim veiktos eksperimentus var Berendsen mājaslapā.

Tekstila servisa uzņēmums Berendsen (EPS) klientiem piedāvā nomāt dažāda veida un krāsu maināmos paklājus, nomāt mopu-grīdas sausās uzkopšanas darbarīku, kā arī dod iespēju izvēlēties tualešu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu. Informāciju par servisa pieejamību tavā pilsētā var uzzināt kompānijas mājaslapā www.berendsen.lv. Vari iesūtīt radušos jautājumu uz e-pasta adresi info@berendsen.lv.