Pārtikas higiēnas kursi

higiēnas prasībasMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība ikvienam, kas strādā pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Ja arī Tev jāapgūst higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības iziet internetā. Tādu iespēju piedāvā Webapmaciba.lv. Webapmacība ir lieliska variants tiem, kuriem ir ierobežots laiks – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un vienkārši – Tev piemērotā laikā un vietā.

REĢISTRĒJIES UN SĀC MĀCĪTIES JAU TŪLĪT!

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par draudzīgām cenām – 10 EUR. Jāpiebilst, ka privātpersonām jāapmaksā arī PVN 20 % apmērā. Apmācības notiek online režīmā un tās noderēs katram, kuram darbā svarīga pārtikas higiēna.

Uzzini vairāk- https://webapmaciba.lv/minimalas-higienas-prasibas-partikas-uznemuma!

Ja nepieciešams sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, kopā ar Webapmacība to varēsi īstenot ātri maksimāli ērti. Ietaupi laiku un naudu – reģistrējies mājas lapā un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu ātri.

Lai reģistrētos apmācībām, vispirms jāreģistrē sevi kā lietotāju, tad var izveidot arī uzņēmuma kontu. Kad tas izdarīts, jāpasūta apmācība, ievadot visus nepieciešamos datus . Apmācības pieejamas arī krievu valodā.

KĀ NOTIEK APMĀCĪBAS?

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta rūpīgi un efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam tiek atvēlētas aptuveni 2 stundas . Šo divu stundu laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu atkārtoti,atceries, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam sistēma ģenerē jaunus jautājumus un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas garantē, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Mācību laikā tiek apskatītas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti , kā arī citas.

MĀCIES BEZ RISKA – WEBAPMACĪBA SNIEDZ 100 % GARANTIJU

Webapmācība garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu trīsdesmit dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neattaisno pasūtītāja cerības.

Lielisks piedāvājums gaida lielos uzņēmumus ar vismaz deviņdesmit darbiniekiem – var saņemt draudzīgu cenas piedāvājumu. Ja vēlies ietaupīt laiku un naudu, šī būs laba iespēja. Kompānija piedāvās izdevīgākas cenas nekā tas ir pie līdzīgu pakalpojumu veicējiem.

Ja aktuālas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzos uzņēmumos – apgūsti to mūsdienīgā veidā, internetā. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem minimālās higiēnas prasības uzņēmumā jāapgūst steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažās stundās.