PASTĀVĪGĀS ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU UZSTĀDĪŠANA – IZVĒLIES OPTIMĀLO VARIANTU AR SPECIĀLISTIEM NO UDENSJUMS.LV

dziļurbuma skalošana Cīnies ar ūdens apgādes radītajām problēmām? Vēlies uzturā lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv sniegs atbalstu šo jautājumu risināšanā! Udensjums.lv speciālisti piedāvā gan ūdens autonomās apgādes sistēmas ierīkošanu, gan mini ekskavatora pakalpojumu, siltumsūkņu ierīkošanu u.c. Iepazīsties ar servisa klāstu Udensjums.lv.

Udensjums.lv servisa klāstā ir mini ekskavatora pakalpojumi. Tas noteikti būs ļoti noderīgs pie ikdienas zemes rakšanas darbiem, zemes labierīkošanas apstākļos, kā arī sniega izvešanā ziemas mēnešos. Ja gribi labierīkot teritoriju, mini ekskavatora serviss būs noderīgs zemes apstrādāšanai apstādījumu veidošanā . Udensjums.lv servisa klāstā arīdzan siltumsūkņu uzstādīšana autonomās apkures sistēmas izveidē. Ja grib salīdzināt ar cita veida apsildes sistēmas veidiem, siltumsūkņi var samazināt energopatēriņu patpar 75%.

Speciālisti realizē arī ūdens autonomās piegādes sistēmas veidošanudzeramā ūdens iegūšanai. Atkarībā no no augsnes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, speciālisti to uzmontēs aptuveni 10 dienu laikā. Ja grunts sastāvā ir augsts kaļķa un dzelzs daudzums, var uzstādīt atbilstošos ūdens filtrus, kuri attīrīs ūdeni un padarīs atbilstošu lietošanai uzturā. Dziļurbuma montāža ir būtiska katram, kam mājai nav pilsētas ūdensvada pievada sistēma. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, gan ir arī labākas kvalitātes un arī tīrāks. Ūdens pieveduma sistēma dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tieši tāpēc nebūs jāuztraucas par lielāku ūdens patēriņu vai ūdens piegādes traucējumiem. Udensjums.lv speciālisti veiks ne tikai dziļurbuma montāžu, bet arī rekonstrukcijas darbus- dziļurbuma skalošana, tīrīšana u.c.!

Atkarībā no tavām finansiālajām opcijām un dziļurbuma izveidošanas opcijām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks piemērotāko risinājumu. Aplūko ūdens pastāvīgās piegādes sistēmas izveidošanas servisu , kā arī citu pakalpojumu klāstu. Udensjums.lv!