Pērc bīdāmo sistēmu skapim un atvieglo dzīvi – ripo.lv

bīdāmās durvisBĪDĀMĀS SISTĒMAS UN PROFESIONĀLS SERVISS KOPĀ AR RIPO

 

Stils, speciālistu konsultācijas, mēbeles un konstrukciju ierīkošana ikvienai gaumei un vajadzībām no uzņēmuma RIPO pakalpojumu klāsta gādās par atbalstu katra sapņu mitekļa iekārtošanā. Virtuves mēbeles vai aizkari, balkonu iestiklošana vai margas – kad būtiski celtniecības un labiekārtošanas darbi, viss vajadzīgais atradīsies RIPO.

Pērc bīdāmo sistēmu no RIPO plašā piedāvājuma klāsta

 

Bīdāmās sistēmas ir ērti lietojamas un kopjamas, funkcionālas, modernas un ļauj ietaupīt brīvo vietu telpā. Bīdāmās sistēmas bieži tiek izmantotas biroja telpās, lai atdalītu mazākas telpas daļas, kā arī nelielos dzīvokļos. Vai zinājāt, ka bīdāmās sistēmas ir iespējams apdrukāt, atbilstoši telpas interjeram?

 

Atšķirīgi iebūvētie skapji un bīdāmās durvis

 

Teicams variants atdalošo sektoru ierīkošanai ir bīdāmās durvis. To priekšrocības ir blīvums, istabas platības taupīšana un funkcionalitāte. Bīdāmās durvis ir ļoti plaši pielāgojamas to struktūrā un izmēros, tādēļ būs piemērotas dažāda veida vietu ierīkošanai. RIPO piedāvā iespēju bīdāmās durvis veidot ar individuāli izvēlētu dizainu, lai iekārtojumu izveidotu vēl unikālāku.

 

Telpas taupīšanai pielietojami dažādākā veida iebūvētie skapji. Šādi iebūvētie skapji spēj aizņemt gan pilna garuma sienu, gan neievērojamu padziļinājumu, paverot iespēju derīgi izmantot ikkatru telpas daļu. Vienlaikus iebūvētie skapji paredz dizainus atbilstoši ikviena vajadzībām.

 

Ar adaptēto ražošanas struktūru radītās RIPO virtuves mēbeles garantēs augstu vērtību un elastību. Proti, ikviena pasūtītāja vajadzībām tiks nodrošinātas ekoloģiski tīras un augstvērtīgas virtuves mēbeles taisnā ceļā no rūpnīcas, izmantojot personalizēto pieeju un rūpējoties par ērtāko un veiksmīgāko iekārtojumu katrā ēst gatavošanas zonā.

 

Tapetes un aizkari telpas saskanībai

 

Katrā apdzīvojamajā platībā, ko plānots sakārtot, aktuāla detaļa ir tapetes. Kompānijas RIPO speciālistu pulks aktīvi ir lietas kursā par  pasaules dizaina tendencēm, tāpēc vienmēr spēj piedāvāt pašu modernāko zīmolu tapetes. Pieejamas zīmējumiem bagātīgas atšķirīgu saturu tapetes, lai piešķirtu speciālu mājīguma noskaņu katrā miteklī.

 

{Aizkari ir interjera dekoratīvais instruments, ar ko var pilnveidot istabas izskata saskanību. RIPO aizkari pieejami komplektā ar pilnu servisu – dizaineru palīdzību, izstrādi

 

Margas un balkonu iestiklošana – drošība un komforts

 

Moderns paņēmiens terašu nodalīšanai ir alumīnija margas. RIPO nodrošina metāla margas, kas ir noturīgas pret nokrišņiem un stihijām, kā arī iespēju izveidot margas pēc privāta pieprasījuma.

 

Piemērots paņēmiens atšķirīgu mājas daļu nodalīšanai ir balkonu iestiklošana. Bezrāmju balkonu iestiklošana ir RIPO plaši pārvaldīts lauks, un salons īstenojis vērienīgus plānus gan privātmājās, gan daudzstāvu bloku mājās.

 

RIPO inovatīvie paņēmieni un praktiskie dizaini ar kvalificēto servisu ļaus radīt tādu iekārtojumu, par kādu jau sen sapņots. Apskatiet www.ripo.lv un rezervējiet savas personalizētās mēbeles un iekārtojuma materiālus!