RC IZDEGI UN PAROGI INTERNETA VEIKALĀ – VISS RISMAM, IZKLAIDEI UN HOBIJAM. 1A.LV!

skrituļslidasVērts iepirkties internetā – ievērojams atpūtas un tūrisma preču klāsts! Kādēļ gan neizvēlēties tādu pirkumu vietu, ja ir iespējams arī ieekonomēt? Bez tam interneta veikals 1a.lv paredz bezmaksas preču piegādi ar Pasta stacijas, DPD paku bodes palīdzību. Izdevīgi un parocīgi – ielūkojies interneta veikalā 1a.lv! Interneta veikalā 1a.lv spēsi iegādāties dažnedažādas preces aktīvai atpūtai, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem makšķerējot. Tieši tāpēc ir noderīgi pasūtīt vajadzīgās preces internetā . Viena no ļoti lielā preču sortimenta precēm ir velosipēdi.

Siltas vasaras vakara burvīgu laika pavadīšanu var radīt jauks brauciens ar velosipēdu pa pilsētu, meža takām vai pludmali. Interneta veikala izvēlē vairāku tipa velosipēdi. Atkarībā no prasībām, lieto labajā pusē esošo preču filtru. Hibrīda velosipēdi būs piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tādēļ pielāgots braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Velosipēdi pieaugušajiem tiek iedalīti dažādos veidos. Šosejas velosipēdi riteņošanai pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braukšanai pa mežainiem maršrutiem. Ar ko atšķiras pusaudžu velosipēdi no pieaugušo? Jauniešu velosipēdiem ir auguma ierobežojums – tie domāti jauniešiem augumā līdz 1.65 m.

Ja ir vēlme pagalmā ieviest kādu aktivitāti, var pirkt batutu. Batuti, lai cik tas savādi neizklausītos, ir iedarbīgs līdzeklis izturības un koordinācijas uzlabošanai 1a.lv sortimentā dažāda izmēra batuti. Pats būtiskākais – gādāt – konkrēti tālab noderīgi pirkt arī aizsargtīklu. Īpaši nozīmīgi tas ir sparīgiem lēkātājiem! Lieliska ģimeniska laika pavadīšana ir skrituļošana, kas neprasa lielus naudas ieguldījumus. 1a.lv preču sortimentā dažāda veida skrituļslidas pieaugušajiem, bērniem no tādiem zīmoliem kā Spokey, Tempish – http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/skritulslidas

Teltis un guļammaisi ir viena no pieprasītākajām precēm, sākoties tūrisma-pārgājienu sezonai. Kas ir tīri saprotamu iemeslu dēļ – ir taču nepieciešamas naktsmītnes! Piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem draugu lokā, mašīnā vai uz zemes nebūs diez ko ērti, tieši tādēļ pērc kādu no 1a.lv piedāvājumā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas komfortam! Turpat atrodami arī matrači un somas. Vērts norādīt, ka atbilstošākās preces atrašanu nodrošina ērtais preču filtrs. Norādi vajadzīgos parametrus un nopērc preci uzreiz!

Ja dodies vairāku dienu atpūtā pie ezera, vērts ieskatīties preču piedāvājumā – zivju meklētāji, gāzes degļi un plītiņas – tieši kempingam, atpūtai un tūrismam. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – 1a.lv vari iegādāties krūzes un glāzes, pannas un citus piederumus.

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat dodoties ekskursijā pa nomaļām vietām, samērā bieži noderēs tūrisma GPS un tūrisma pulksteņi. Atšķirībā no parastajiem pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir ar lielāku izturību. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 metru dziļumam. Savukārt jau pieredzējušiem pārgājienu entuziastiem vērts pirkt tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arī var nopirkt pie 1a.lv – atrodi tās pie tūrisma un atpūtas precēm!