Piesakies telts īrei pie Akurats.lv!

teltis pasākumiemNepieciešama vieta, kur sarīkot pasākumu vai turēt dažādas mantas? Telts noma pie Akurāts būs tiešām labs piedāvājums abās situācijās. Ar nojumes īres palīdzību jums tiks nodrošināta pagaidu telpa lietu uzglabāšanai tur, kur tāspagaidām nav un jūs varēsiet noorganizēt pasākumu jebkurā vietā Latvijā arī tad, ja jums nav iespējams sameklēt atbilstošas telpas.

Telts noma ir pakalpojums, kas iekļauj telts lietošanu noteiktu laika posmi. Tas nozīmē, ka telti nevajag iegādāties – jānorēķinās ir tikai par laika posmu, kad telti lietojat, arī par nojumes uzglabāšanu jāsatraucas nebūs. Jūs maksāsiet vienīgi par to laiku, kad jums telts ir nepieciešama. SIA Akurāts piedāvā ne vien nojumes nomu, bet arī tās transportēšanu uz jūsu norādīto vietu un montāža.

Telts noma pie Akurāts tiešām noderēs visādās situācijās, piemēram:

●             Vēlaties organizēt pasākumu ārpus telpām;

●             Vieta, kurā gribat noorganizēt viesības, ballīti vai citu pasākumu jau ir aizņemtas;

●             Meklējat vietu, ko var izmantot par lietu glabātuvi.

Akurāts piedāvātā telts īre ir lielisks risinājums, neatkarīgi no tā, kurā sezonā jūs organizējat svinības. Viens no telšu biežākajiem pielietojumiem ir dažādi pasākumi zem klajas debess, piemēram, festivāli, pilsētas svētki un citi, kur kur vajadzīgs aizsargāt to viesus no sliktiem laika apstākļiem. Tā kākompānija Akurāts piedāvā arī telšu sienu siltināšanu, kā arī sildītāju nomu, kompānijas sniegtie pakalpojumi noderēs arī kā alternatīva halles vai citu telpu nomai. Arī reizēs, kad jums ir nepieciešamas telpas lietu glabāšanai, palīdzēs Akurāts izīrētās teltis.

Akurāts iznomā vairāk nekā 10 dažādu formu un izmēru teltis, tāpēc piemērotu risinājumu sameklēs ikviens, kam šis pakalpojums ir vajadzīgs. Mazākā izmēra teltis ir tikai pāris kvadrātmetrus lielas, bet lielāko izmēri ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri.

Pateicoties iespējām, ko saviem klientiem nodrošina Akurats.lv, banketa vai svinību sarīkošana būs krietni vienkāršāka. Kompānija saviem klientiem izīrē visu pasākumiem vajadzīgo aprīkojumu, ne tikai nojumes. Kompānija iznomā arī solus, krēslus, lampas un daudz ko citu. Jūsu ērtībām SIA Akurāts piedāvā arī aprīkojuma transportēšanu un montāžu.