PILNA APRĪKOJUMA NOMA PASĀKUMIEM AKURĀTSPASAKUMS.LV  

Saliekamā saktuve pie www.akurātspasākums.lvAtbilstošs aprīkojums ir būtisks nosacījums, lai pasākums izdotos lielisks. Organizējot pasākumu, sevišķi, ja to dara reti, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu. Tādā gadījumā var palīdzēt pasākumu aprīkojuma noma, kas ļaus izvēlēties vajadzīgo aprīkojumu uz tieši tik ilgu laiku, cik tas nepieciešams.

Sia ”Akurāts” ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā,cik vērienīgs ir iecerētais pasākums, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Viens no pieprasītākajiem Akurāts sniegtajiem piedāvājumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Piedāvājumā ietilpst 11 dažādu formu un izmēru nojumes, lai būtu iespēja izvēlēties pasākumam piemērotāko risinājumu. Nojumes noma- izdevīga iespēja izvēlēties tieši pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko risinājumu, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu, demontāžu un aizvešanu. Principā tas nozīmē, ka uzņēmums nodrošina pilnu aprīkojuma servisu.

PADARI SAVUS SVĒTKUS ĪPAŠUS AR AKURĀTSPASAKUMS.LV APRĪKOJUMA NOMU

Ja vajadzīgi banketu krēsli vai saliekamā saktuve , vienkāršākais risinājums ir Akurātspasakums.lv piedāvātā aprīkojuma noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli , kas iederēsies jebkurā interjerā.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts nodrošinātais pakalpojums. Klientiem tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu, piemēram, brīvdabas aktivitāšu organizēšanai.

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas efektīvi papildinās jebkuru pasākumu.

Svarīgi, ka skatuvi var izvietot vairākos veidos- piemēram, kā taisnstūri, kvadrātu vai U burta formā. Visa veida skatuves ir ar pakāpieniem.

Uzņēmums Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un atzītāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs. Pateicoties lielajai pieredzei, kas iegūta, dažāda līmeņa pasākumos, Akurāts spēj nodrošināt teicamu kvalitāti un efektīvus risinājumus.

Lai arī kādu pasākumu plāno rīkot, vērsies pie Akurāts komandas, kura sniegs efektīvus risinājumus jebkuram notikumam. Uzbur neaizmirstamus svētkus ar Akurāts aprīkojuma nomu!