PIRKUMI INTERNETĀ AR 1A.LV  – ĒRTĀK NEKĀ JEBKAD

Kondicionieri 1a.lvJa saspringtais dzīves ritms neļauj pavadīt neskaitāmas stundas veikalos, tomēr vēlies iegādāties nepieciešamās lietas mājai vai darbam, ieskaties 1a.lv ! Vērienīgajā preču klāstā atradīsi visdažādākās lietas, sākot no datortehnikas un video ierīcēm, līdz dārza nojumēm.

Ja lūkojies pēc jaunas videokameras, ieskaties1a.lv piedāvājumā! Atzītāko zīmolu produktu klāstā atradīsi gan mājas video, gan profesionālajai filmēšanai atbilstošu kameru.

Rūpējoties par labāku mikroklimatu darba vietā, dzīvesvietā vai citur, kondicionieri atdzesēs vai sasildīs gaisa temperatūru līdz nepieciešamajai. Ieskaties ierīču aprakstos – atkarībā no attiecīgā modeļa funkcionalitātes kondicionieri nodrošinās arī nepieciešamo mitruma un svaiga gaisa daudzumu ikviena labsajūtai.

Gādājot par patīkamu mikroklimatu, ne vienā vien telpā nepieciešama ierīce ir tieši gaisa mitrināšanas iekārta. Iepirkšanās portāla 1a.lv preču klāstā atrodami gaisa mitrinātāji plašā izvēlē ar dizainu atbilstoši ikviena gaumei un iepriecinošu cenu dažādiem budžetiem. Labāko ierīci varēsi izvēlēties, vadoties pēc piemērotības telpas platībai, arī darbības klusumu un ūdens patēriņu.

Veicīgāk un ērtāk pie sausām drēbēm pēc mazgāšanas palīdzēs tikt praktiskais veļas žāvētājs. Iekārtu izvēlē atradīsi gan kondensācijas, gan ventilācijas tipa žāvētājus no atzītiem ražotājiem. Veļas žāvētāju iespējams izvēlēties, vadoties pēc ietilpības un jaudas, tāpat izmēriem un režīmu veidiem.

Lai padarītu ērtāku pārtikas produkcijas uzglabāšanu ilgākam laika periodam, jebkurā saimniecībā lieliski noderēs saldētava. Tiešsaistes iepirkšanās vietnes 1a.lv preču sortimentā pieejamas gan horizontālā, gan vertikāla tipa saldētavas ar dažādu ietilpību, darbības jaudu un plauktu izvietojumu.

Sargājot no saules, vēja un nokrišņiem, dārza nojumes nodrošinās patīkamu atpūtu katrā pagalmā, tūrisma braucienā vai festivāla telšu pilsētiņā. Piedāvājumā atšķirīgu materiālu un modeļu nojumes, kas ne tikai būs stipras pret vides ietekmi un ilgi kalpos, bet arī  iederēsies visdažādākajos zaļo zonu iekārtojumos.

Aplūko arī datoru klāstu- http://www.1a.lv/datortehnika/personalie_datori