Ātri noformējams pirmais kredīts bez maksas

saņem pirmo auzdevumu bez maksas smscredit.lvPirmais kredīts bez maksas ir aizdevums, kas ir pieejams dažu kompāniju jaunajiem klientiem. Tā ir lieliska iespēja aizņemties, neko nemaksājot. Jums būs jāatmaksā tikpat daudz, cik saņēmāt aizņemšanās brīdī, jo kredītam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu. Vai jums ir zināms kāds tikpat izdevīgs kredīts?

Pirmais kredīts bez maksas:

•   Tam nepiemēro mēneša procentu likmi;

•   Lielākais pieejamais apmērs nav lielāks par 200 latiem;

•   Naudu var saņemt vienīgi kredīt devēju jaunie klienti.

smscredit.lv pirmaiz bez maksas

Kredīts bez maksas ir aizdevums, kam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi. Kredīta atmaksas laikā ir jāatdod tikpat, cik aizņēmāties. Tā ir ļoti laba iespēja bez maksas pārliecināties par attiecīgā aizdevēja darba kvalitāti un ātro aizdevumu nodrošinātajām iespējām. Patreiz Latvijā strādā vairākas ātro kredītu kompānijas, pie kā noformējams pirmais kredīts bez maksas.

Bieži pirmais kredīts bez maksas nav daudz lielāks par vairākiem simtiem latu, jo šis aizdevums pēc būtības ir ātrais aizdevums. Viens no lielākajiem pieejamajiem ātrajiem bezmaksas kredītiem ir 200 lati. Parasti tie nepārsniedz 100 vai 150 latus. Bieži ātrais kredīts bez maksas ir jāatmaksā termiņā līdz 30 dienām. Protams, aizdevumu var atdot arī ātrāk.

Jāpiebilst, ka pirmais kredīts bez maksas tiek piedāvāts tikai personām, kas pie izvēlētā kredīta izsniedzēja aizņemas pirmoreiz. Ja aizņematies vairākas reizes, nākamajiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu. Ja piesakieties aizdevumam atkārtoti, jums tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības. Aizdevēju esošie klienti bieži var saņemt lielākus kredītus, to apjoms var būt līdz pat vairākām reizēm lielāks nekā pirmajam kredītam. Vēl viena kompānijas esošo klientu priekšrocība ir – piesakoties aizdevumam nav vajadzīgs reģistrēties kredītdevēja mājas lapā.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *