PNO REMONTU JOKVAI UZŅĒMUMĀ? UZTICI TO SPECLISTIEM – LUCIDA.LV KOMANDAI  

telpas-lucidaLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus visā Latvijā.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī veic telpu tīrīšanu. Piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija nereti sagādā ne mazums raižu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Savukārt tiem, kuriem nepieciešama teritorijas uzkopšana, jāzina, ka Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, piedāvā zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, var palīdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas. Dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Ja mauriņš jānopļauj tikai pāris reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos vajadzīgo dārza tehniku, izdevīgāk būs vērsties pie zāles pļāvēja. Tāpat tiek piedāvāta sniega tīrīšana un izvešana.

Vairāk par telpu uzkopšanu uzzini šeit- http://lucida.lv/pakalpojumi/telpu-uzkopsana/

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums nodrošinās profesionāli speciālisti. Namu apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās noteikti atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo ir maz cilvēku, kas prastu paši salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti vispiemērotākie risinājumi namu apsaimniekošanai, vienlaicīgi nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk mājas lapā lucida.lv.