PRECES MĀJAI IZDEVĪGI PĒRC INTERNETĀ- 1A.LV  

led spuldzītes 1a.lvInterneta veikalā atrodamas arī sporta preces- piemēram, dažādu sporta veidu inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Tāpat veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažāda veida preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs noderīgs palīgs ēst gatavošanā un jaunu recepšu izmēģināšanā. Piedāvājumā vairāk kā trīsdesmit dažādu virtuves svaru modeļi no labākajiem ražotājiem.

Ja vēlies taupīt elektroenerģiju un citus resursus, vērts ieskatīties arī 1a.lv led spuldzīšu piedāvājumā. Izvēlei četru veidu led spuldzes- 2U, 3U, spirāles un sveces veida.

1a.lv- noderīga iepirkšanās vietne ikvienam. Bez visa iepriekš minētā šeit atradīsi atradīsi arī bagātīgu bērnu preču klāstu – kā piemēram, bērnu ratus un staigulīšus, kā arī rotaļlietas dažāda vecuma bērniem- piemēram, daudzu iecienīto lego. Iegādājami dažādi lego komplekti visiem vecumiem un gaumēm – ieskaties un pārliecinies pats!

 

LABĀKIE TELEFONU AKSESUĀRI UN LĀDĒTĀJI PAR DRAUDZĪGĀM CENĀM- 1A.LV

Ja plāno iegādāties vai nesen esi iegādājies mobīlo tālruni, būtisks būs arī aksesuāru jautājums. Mobīlo telefonu aksesuāri plašā izvēlē nopērkami interneta veikalā 1a.lv.

1a.lv piedāvājumu klāstā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Veikala 1a.lv bagātīgajā preču un produktu klāstā pieejami telefonu lādētāji dažādu modeļu mobīlajiem telefoniem. Vietnē nopērkami ne tikai mobīlo telefonu lādētāji, bet arī savienotājkabeļi, ar kuru starpniecību iespējama datu pārraide uz datoru.

Netērē lieki laiku un līdzekļus –  modernus un funkcionālus mobīlo telefonu aksesuārus un lādētājus, kā arī citas sadzīvē noderīgas lietas pērc lielākajā interneta veikalā Latvijā- 1a.lv.

MODERNAIS SMART TV – IZVĒLIES LABĀKO!

 1a.lv ir arī datoru veikals. Tajā atradīsi augstas kvalitātes datortehniku par lieliskām cenām. Piedāvājumā personāldatori, portatīvie datori, planšetes, kā arī dažādi aksesuāri datora ērtākai lietošanai.

Planšetes ir moderns un ērti lietojams izgudrojums, kas spēj aizstāt portatīvo datoru – sevišķi ārpus mājas vai ceļojumā. Ar planšetes palīdzību iespējams lietot internetu, sazināties sociālajos tīklos, kā arī veikt neskaitāmas citas darbības vienkāršāk.

Mūsdienīgo tehnoloģiju cienītājiem noteikti patiks Smart TV piedāvājums. Šis tehnoloģiju sasniegums ļaus izmantot internetu un lietot dažādas pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Ieskaties 1a.lv bagātīgajā televizoru klāstā, un izvēlies sev tīkamāko Smart Tv. Starp visiem citiem modernajiem televizoriem jāpiemin ir LG smart Tv, kas ir ne vien funkcionāls, bet tagad nopērkams par īpaši izdevīgu cenu.

Iegādājies Smart TV pie 1a.lv un izvēlies sev izdevīgāko pasūtījuma piegādes veidu- piemēram, 1a.lv birojā, omniva pakomātos visā Latvijā vai ar kurjera starpniecību.