RESTORĀNS AR ĀRA TERASI UN SKATU

Gan kvalitatīvs restorāns, gan arī konferenču zāle parasti ir katras snormālas viesmīlības iestādes piedāvājumā, bet, ja Jūs gribat patiešām plašu pakalpojumu klāstu – Jūs izvēlēsieties nākt uz Baltvilla! Šeit būs nodrošināta gan rehabilitācija un ārstnieciskā vingrošana, bet mātes ar mazajiem laipni sagaidīs ne tikai Baltvilla restorāns, bet arī bēbīšu skola teritorijā izvietotajā veselības aprūpes centrā.

Viens no viesnīcas lepnumiem ir restorāns, kurā Jūs varēsit garšīgi ieturēties un izbaudīt augstākās kategorijas apkalpošanu. Gluži tāpat viesnīcas Baltvilla restorāns ir aprīkots ar āra terasi, no kuras redzams glīta ainava uz apkārtni. Pie tam šis ir lielisks restorāns, tad, ja Jums ir nepieciešams skaists restorāns, kur tikties ar biznesa partneriem. Tad, ja restorāns Jums šķitīs pārāk neformāla satikšanās vieta – Baltvilla piedāvājumā ir arī pilnībā iekārtota konferenču zāle.

 

KONFERENČU ZĀLE AR VISU VAJADZĪGO APKALPOŠANU

Biznesa cilvēkiem viesnīcā Baltvilla būs nodrošināta ne tik vien konferenču zāle, tādēļ būs viegli piemeklēt savām pasākumam piemērotas telpas. Katra konferenču zāle būs rezervējama ar pilno aprīkojumu, bet ja vajadzīgs kas atšķirīgs – viesnīcas speciālisti parūpēsies, lai konferenču zāle būtu papildināta saskaņā ar Jūsu vēlmēm.

 

ATJAUNOT SPĒKUS PALĪDZĒS DROŠA REHABILITĀCIJA

Ja Jums būs nepieciešama rehabilitācija pēc slimošanas vai rehabilitācija pēc spēcīgas traumas gūšanas, spēku var uzkrāt viesnīcas Baltvilla blakus esošajā veselības aprūpes centrā. Rehabilitācija ir pieejama ik katram, kuram nepieciešama ārstnieciskā vingrošana un fizioterapija. Tāpat veselības aprūpes centra Baltezers sortimentā ir rehabilitācija un ārstnieciskā vingrošana arī bērniem ar kustību vai stājas problēmām. pie Baltvilla. Ja Jūs ir uzrunājusi ārstnieciskā vingrošana, tad nāciet uz veselības centru, kurā būs nodrošināta ārstnieciskā vingrošana gan atsevišķi, gan kopā ar citiem!

 

BĒBĪŠU SKOLA MAZUĻU MAMMĀM

Ja Jūsu ģimenē ir nesen dzimuši bērni, Jūs lapini gaidīs blakus viesnīcai Baltvilla izvietotā bēbīšu skola. Šī bēbīšu skola ir veidota, lai katrai jaunajai mammai tiku nodrošināta iespēja rūpīgi apzināt sava bērna attīstību. Bēbīšu skola piedāvās visdažādākās pulciņus, kuri gluži tāpat kā arī veselības aprūpes centrā nodrošinātā rehabilitācija un ārstnieciskā vingrošana notiek piredzējušu speciālistu vadībā. Veiciet pieteikšanos skoliņai uzreiz un bēbīšu skola ļaus Jums dalīties pieredzē ar citām mātēm, kā arī izzināt dažāda veida ar mazuļa augšanu saistītos jaunumus!