RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLA

rīgas 1. tālmācības vidusskola, vidusskola rīgāRīgas 1. tālmācības vidusskola organizē mācības eksternātā, kas nozīmē mācības neklātienē. Mācīšanās attālināti tālmācības vidusskolā nozīmē, ka var neapmeklēt skolu un tikai 1 gada laikā veiksmīgi iemācīties vidusskolas programmu, veiksmīgi nokārtojot visas pārbaudes. Tālmācības vidusskola piedāvā mācību programmu, kas mācību procesu padara daudz efektīvāku un ērtāku jebkuram skolēnam. Pabeidzot mācības skolēna rokās nonāk atestāts par vidējās izglītības iegūšanu, kas ir atzīts visā pasaulē. Uz tālmācības vidusskolu iespējams atnākt no citām skolām, pat skolēns jau 12. klasē. Un, kas ir pats svarīgākais, nav jāzaudē tik dārgais laiks, jo nav jāizlaiž semestris, gaidot uzņemšanu. Visi mācību kursi, kurus skolēns jau ir apguvis, tiks ieskaitīti. Tikmēr mācību programmu skolēns turpinās apgūt tā, kā viņam ir ērti, jebkurā vietā, kur var piekļūt internetam.

Tālmācības vidusskola ļauj jauniešiem brīvi organizēt savu laiku – pilngadību sasnieguši jaunieši var doties darba gaitās un paralēli mācīties neklātienē. Skola nodrošina stundas neklātienē, ievietojot uzdevumus un mācību materiālus speciālā tiešsaistes programmā. Pirms apmācībām skolēnam tiek sniegta pieeja šai programmai un, izpildot uzdevumus tie tiek saglabāti šajā sistēmā. Tādējādi skolotājs var pārbaudīt pārbaudes darbu rezultātus un dot vērtējumu, paziņojot atzīmes un ieteikumus. Skola piedāvā pāriet pie viņiem jebkurā no mācību gada mēnešiem – visas atzīmes no iepriekšējās skolas tiks ieskaitītas un mācības atsāksies tajā pašā klasē, tikai internetā..

Rīgas tālmācības skola – iemesli, kāpēc ir vērts mācīties neklātienē: * Ērts mācību process, iespēja mācīties pašam organizējot savu laiku no jebkuras vietas, kur var piekļūt internetam; * Tālmācības vidusskola sniedz iespēju komunicēt ar pasniedzējiem arī klātienē, nākt uz konsultācijām; * Skola nodrošina skolēnus ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem internetā; *Iespēja mācīties attālināti un pabeigt mācības viena mācību gada laikā; * Tā kā prasme strādāt internetā mūsdienās ir ļoti nozīmīgs faktors, skolēni mācību procesā apgūst arī šīs iemaņas.

Tālmācība bez šaubām ir nākotne un visā pasaulē parādās arī pirmās virtuālās skolas. Rīgas 1. tālmācības vidusskola šo mācību procesu vieni no pirmajiem piedāvā arī Latvijas izglītības sistēmā. Šādi iegūta vidējā izglītība ļauj apgūt ne tikai vajadzīgās zināšanas, bet iemāca organizēt laiku un orientēties internetā.