Rūpējies par savu darbinieku drošību kopā ar FNserviss.lv

fnserviss.lvTie, kuriem, pildot darba pienākumus, vajadzīgs darba apģērbs, zina, cik nozīmīgi ir, lai tas būtu ērts un praktisks. Ja vēlies atrast, kur pieejams darba apģērbs, kas ir atbilstošs tieši Tavām prasībām, ieskaties FNServiss.lv piedāvājumā, jo šī uzņēmuma speciālisti zina, ka lielisks darba apģērbs palīdz palielināt darba ražīgumu, pasargāt no traumām un rada labu iespaidu par uzņēmumu. Kvalitāte un komforts – tā raksturojams FNServiss.lv piedāvātais darba apģērbs.

FNserviss.lv būs labs risinājums arī , ja vēlies parūpēties par drošību uzņēmumā. Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība. Šie pasākumi nozīmīgi arī tad, ja Tavu uzņēmumu sola apmeklēt darba inspekcija. FnServiss.lv piedāvā parūpēties par ugunsdrošību, piedāvājot mūsdienīgākos risinājumus – ugunsdrošības komplektus, objektu ugunsdrošības novērtējumu, dažādas apmācības , kā arī cita veida pakalpojumus. Ir padomāts arī par dažādām ugunsdrošības signalizācijām un sistēmām, piedāvājumā, piemēram, dūmu detektors. FNServiss.lv nopērkamais dūmu detektors lieliski noderēs gan uzņēmumos, gan mājās. Uzņēmuma piedāvātie dūmu detektori ir pieejami vairākās krāsu variācijās. Rūpējies par ugunsdrošību kopā ar FNServiss.lv, un arī darba inspekcija priecāsies.

Tāpat piedāvājumā arī ugunsdzēsības inventāra pārbaude un apkope, objektu ugunsdrošības novērtējums, mācības, instruktāžas un praktiskās nodarbības, kursi ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā, objektu apsekošana , kā arī dažādas citas iespējas. Uzņēmumā strādā profesionāļi, kuri vienmēr palīdzēs saprast, kurš ir labākais dūmu detektors, kā arī dos padomus, ja vajadzīgs cits aprīkojums.

NORMATĪVIEM AKTIEM ATBILSTOŠI DARBA AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI

Vēl viena sfēra, kurai darba inspekcija pievērš uzmanību, ir darba aizsardzība. To, ka darba aizsardzība ir nozīmīga, apliecina arī pētījumi –  uzņēmumi, kuri lielāku uzmanību velta savu darbinieku labsajūtai un drošībai, sasniedz augstākus rezultātus biznesā. Saskaņā ar likumu, darba vides iekšējo uzraudzību uzņēmuma vadītājs var veikt pats vai arī norīkot vienu vai vairākus darba aizsardzības speciālistus (atkarībā no darbinieku skaita uzņēmumā). Šos pakalpojumus piedāvā arī FNServiss, kas izstrādās darba aizsardzības sistēmu un pārstāvēs uzņēmumu tad, ja būs iesaistīta valsts darba inspekcija.

Fnserviss.lv rūpējas arī par vides aizsardzību, piedāvājot nopirkt absorbentu materiālus  un līdzekļus, lai varētu veiksmīgi nodrošināt  un īstenot  preventīvos  pasākumus, kuri palīdz novērst tiešus kaitējuma draudus videi, un nepieļaut vai samazināt iespējamo kaitējumu tai.

FNServiss – viens no vadošajiem savas jomas uzņēmumiem Baltijā, kas  palielinājis tirgus daļu visos pārstāvētajos virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā , kā arī drošības sistēmu jomā. Fnserviss.lv – zinoši speciālisti, kas ar savu inovatīvo pieeju un atvērto komunikāciju spēj piedāvāt mūsdienīgus drošības risinājumus.

Fnserviss.lv  – mūsdienīgi risinājumi atbildīgiem cilvēkiem. Darba apģērbs, dūmu detektors, kā arī cita veida piedāvājumi ļaus parūpēties par drošību gan ikdienā, gan tad, kad vizīti plāno darba inspekcija.