PES PAR UGUNSDROŠĪBAS JAUJUMIEM UZŅĒMUUZTICI PROFESIONĀĻIEM – FN- SERVISS KOMANDAI

fnservissUgunsdrošība – aktuāla lieta ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja aktuāli efektīvi ugunsdrošības risinājumi uzņēmumam, noteikti vērts ieskatīties FN-Serviss piedāvājumā.
FN- Serviss ir pieredzējis uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs. Uzņēmums saviem klientiem nodrošina efektīvas drošības sistēmas, kā arī to uzstādīšanu un pārraudzīšanu.

FN-Serviss nodrošina dažādas signalizācijas sistēmas. Ikvienā uzņēmumā nozīmīga ir, piemēram, ugunsdrošības signalizācija.
FN-Serviss sortimentā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā analogā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma visbiežāk tiek izvietota neliela izmēra telpās. Ar to ātri var noteikt zonu, kurā radies ugunsgrēks vai bojājums. Savukārt adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no dektatoriem ir konkrēta adrese, kas ļaus precīzi noteikt bojājuma vai ugunsgrēka izcelšanās vietu.
Vairāk informācijas par signalizācijas sistēmām lasi Fnserviss.lv
EFEKTĪVUS RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS PROFESIONĀĻIEM
Fn-Serviss darbojas arī darba aizsardzības jomā, saviem klientiem piedāvājot tādus pakalpojumus kā darba vides iekšējā uzraudzība, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, darba vides riski un to novērtēšana, kā arī vairākus citus.
Savukārt tie, kuriem interesē darba aizsardzības tēma, noderīga iespēja būs uzņēmuma piedāvātie darba aizsardzības kursi. Šie darba drošības kursi sniegs visas nepieciešamās pamatzināšanas, lai pēc to pabeigšanas varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu uzņēmumā, kurā nav konstatēti paaugstināta riska faktori Kursu laikā tiek apskatītas tādas tēmas, kā, piemēram, darba vides riska faktori, darba aizsardzība un vairākas citas.
Fn-Serviss pakalpojumu klāstā arī jau pieminētā darba aizsardzība, darba iekšējā uzraudzība un ar to saistīti pasākumi. Tā ir laba iespēja katram uzņēmumam rūpēties par drošu darba vidi.
Saskaņā ar likumu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams katrā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī celtnēs, kur vienlaicīgi uzturās vairāk kā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss īsteno civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Rūpējies par drošību savā uzņēmumā kopā ar FN-Serviss . Vairāk uzzināt vari – Fnserviss.lv.

Fnserviss.lv – Drošības sistēmas!