SAGATAVO PAGALMU GAIDĀMAJAI SEZONAI

sēklasJa pavasara mēneši jums saistās ar dārzkopību un šīs sezonas dārza interjera plānošanu, nepārprotami vajadzīgs laicīgi iegādāties nepieciešamos dārza piederumus un materiālus. Iegādājieties vajadzīgo mājaslapā Bakker-Holland.lv! dod iespēju iegādāties  dārzeņu un puķu sēklas, krūmu, koku un rožu stādus, garšaugu sēklas par izdevīgām un ērtiem pasūtījuma saņemšanas nosacījumiem.

Bakker katalogā atradīsiet puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes ir stādāmas puķu kastēs, ko pēcāk novietot uz terases vai balkona, kā arī var stādīt tieši puķu dobēs dārzā, jo to pilnplaukumā sajūtīsiet fantastisku puķu buķetes aromātu un vislabāko gaisotni. Narcises, frēzijas, nokarenās begonijas, anemones, kallas un daudzas citas sīpolpuķes atrodamas dārzkopības katalogā Bakker mājaslapā. Augu audzēšana neprasa speciālas zināšanas, tikai atliek noskaidrot par to augšanas īpatnībām un ziedēšanas laikaposmu.

interneta veikalā Bakker-Holland.lv dārza un dārzkopības preču klāstā var iegādāties dažādu šķirņu rozes, kuras katrā dārzā ienesīs svaigumu, eleganci un majestātiskumu. Rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, pilnplaukumā priecēs gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Stumbra rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, bagātīgā lapojuma klājeniskās rozes un vēl citas ziedu šķirnes skaistam dārzam.

Jūsu izvēles iespējām katalogā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas klāsts no Bakker. Lai jūsu mazdārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pērciet vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Meža zemeņu ražas laiks ir no jūlija līdz pat oktobrim. Sēklu kategorijā varēsiet nopirkt arīdzan tropisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja jums patīk eksperimentēt dārzā un tajā pat laikā esat prasmīgs konditors, siltumnīcā diezgan labi noderēs kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir ne tikai lielisks vitamīnu avots – to ir iespējams lietot augļu salātos un desertos. Dārzeņu, augļu, puķu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – saimniecībā un dārza darbos būs noderīgi-  http://www.bakker-holland.lv/seklas/

Interneta veikals Bakker-Holland.lv ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai gaidāmajā sezonā dārzs plauktu un pārsteigtu ar spilgtu krāsu gammu, pasūtiet nepieciešamo laikus. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt saturīgus dārza darbu padomus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, viss par zālāju atjaunošanu un citas rekomendācijas.