SENIOR BALTIC SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS PIEDĀVĀ SERTIFICĒTU SOCIĀLO APRŪPI ALCHEIMERA SLIMNIEKIEM

pansionāti seniorbaltic.lvTādi simptomi kā regulāra notikumu aizmiršana, garastāvokļa maiņa, ikdienišķu gadījumu neatcerēšanās samērā bieži liek domāt par vecuma radītajām izmaiņām. ka tie varētu būt Alcheimera slimības paši sākotnējie simptomi. Diagnoze Alcheimers ir viena no demences izpausmēm, bez tam Alcheimeram ir tendence ļoti ātri progresēt un pie nepietiekamas aprūpes slimnieks nonāk aizvien smagākā stadijā.

Samērā Bieži šķiet, ka Alcheimers un skar tikai vecāka gada gājuma cilvēkus. Tomēr arī gados jauniem cilvēkiem iespējams konstatēt pašas pirmās pazīmes, kas varētu rādīties kā ikdienas stresa blakusparādības. Iedzimtība, vecums, slimības vēsture – tie pagaidām ir svarīgākie iemesli, kas veido gan demences attīstīšanos, gan tās vissmagākās formas – Alcheimera slimību. Biežāk sastopamās pazīmes saistās ar pārmaiņām uzvedībā, nesaprātīgām un straujām garastāvokļa maiņām, nevarēšanu koncentrēties darbu veikšanai utt.. Alcheimera smagākajā izpausmē pacients jau vairs nespēj identificēt tuviniekus un ir parādījušies arī traucējumi komunikācijā. Alcheimera slimība un pat tikai demence nereti rada nesapratni, jo tieši neziņa ir tas, kas biedē. Konkrēti tāpēc kā viens no prātīgākajiem risinājumiem ir pienācīga medicīniski-sociālā aprūpe pansionātā speciālistu uzraudzībā.

Medicīniskās un sociālās aprūpes centrs Senior Baltic piedāvā palīdzību jebkuram Alcheimera un Demences pacientam, piedāvājot sociālo aprūpi. Pamatojoties uz ikviena slimnieka slimības formu un slimības progresu, tiek tiek izveidots aktivitāšu plāns. Plāna ietvaros norisinās arī slimnieku iesaistīšana ikdienā – trauku mazgāšanā, kopīgās maltītes gatavošanā utt., lai slimnieks justu piederību saimei un lai noteiktā mērā ierobežotu saslimšanas progresu. Lai arī Alcheimeru un Demenci nav iespējams izārstēt, savlaicīgi to atklājot ir iespējams apturēt slimības progresu un sniegt palīdzību gan pacientam, gan viņa tuviniekiem. Sociālā aprūpe ir ļoti būtiska šāda veida slimniekiem, tālab Senior Baltic piedāvā labākos pakalpojumus .