Sētas jebkurai mājai

akmens un koka sētas tvora.lvJa gribi norobežot privātmāju un tai piegulošo zonu, ierobežo to ar labas kvalitātes žogu. Pēc pielāgota pieprasījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums izveidos gan akmens, gan koka žogus vēlamajā formā un daudzumā.

Lielu zonu ierobežošanai var lietot koka žogu risinājumu. Koka sētu pielāgošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes dēļu pārklājuma posmus. Koka sētas koksnes dēļi ir vairākkārtīgi apstrādāti ar dažādiem koksnei paredzētiem apmetumiem , kas garantē tā ilglaicīgu kalpošanu, garantē augstu dilšanas izturību un koksnes slāņu izturīgumu.

Ja privātā teritorija ir maza, var izmantot masīvāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu (Gabioni). Akmens sētas konstrukcijas var būt kā ornamentāls objekts mājas dārzā vai stilistisks pacēlums uz celiņa apmales. Īstenojot ieceri par akmens sētu, var izvēlēties – ar akmeņiem piepildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp koka dēļiem vai metāla plāksnēm, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Gabioni akmens konstrukcijas var saražot dažādos izmēros gan sētai, gan arī, piemēram, dārza galda izpildījumā, gan piemājas teritorijas iekārtojumam u.tml.

Žogu būvniecība no Aluzinic plātnēm

Žoga būvniecībā var izvēleties arī moduļu sistēmu. Šādam risinājumam ir divas opcijas: plātņu un iežogojuma žogs. Moduļu sistēmas sētas ražo no Aluzinic dēļiem, kas paredz veidojuma izturību un ilgu kalpošanas laiku. Materiālam pretkorozijas īpašības spēj nodrošināt oksidēta plēve, kas izveidojas alumīnijam un skābekliem mijiedarbojoties. Bloku sētas celtniecībā tiek lietoti granīta piedevas, dabiskā griezuma celtniecības – TO un SU – bloku sistēmas..

  • Ar vibropresēšanas metodi iegūtie TO bloki rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Tos var lietot dažādu celtņu, ēku apšuvumiem, kā žoga blokus, starpsienu un citu ēku būvniecībā. Lielākais ieguvums – nav vajadzīgi papildus līdzekļi apdarei.
  • Sētas no SU blokiem veicinās prestižu un fundamentālu mājas vidi. Inovatīvās Cytryn, Vera krāsas risinājumi dod daudzveidīgu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.

Sētas un žogi – TVORA.LV

tvora.lv žogi, sētas, dzīvžogi