SĪPOLPUĶES INTERNETA VEIKALĀ BAKKER-HOLLAND.LV

bakker-holland.lv sīpolpuķu stādi internetāSagatavojieties dārza darbu sezonai savlaicīgi! Daudzveidīgajā dārza preču katalogā jūsu vajadzībām plašs puķu, krūmu un koku, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts vienuviet. Pasūtiet nepieciešamo savlaicīgi un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs pa pastu ir Bakker-Holland.lv, par ko norāda ilgais darbības laiks, kas ir vairāk nekā 60 gadi. Kā viens no populārākajiem produktiem Bakker katalogā ir neskaitāmas sīpolpuķes, ko var stādīt gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. No vairāk nekā 100 šķirnēm izvēlieties savam dārzam labākos sīpolpuķu stādus. Viena no zināmākajām greznajām sīpolpuķēm ir begonija, kas ar bagātīgiem ziediem spēj sajūsmināt divu sezonu garumā – vasaras un rudens. Bārkstainās, lielziedu un nokarenās begonijas un vēl citas interesantas un neparastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā jūs varat pasūtīt arī gladiolu un narcišu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var iegūt ar rozēm. Bakker katalogā bagātīgā izvēlē dažādu veidu un šķirņu rozes – daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, krūmu rozes u.c. -, jebkura no rožu šķirnēm piestāvēs kā mazā, tā arī lielākā piemājas dārzā. Terases labiekārtošanai iegādājieties miniatūrās rozes, kas audzējamas podiņos. Toties lielziedu rozes samērā labi izcelsies puķu dobēs.

Dārzkopības katalogu papildina arī bagātīgais augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas sortiments no uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu pagalmā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pērciet dažādu vitamīnu grupu un minerālu bagātīgās meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem kokiem vai krūmiem. Ražas laiks – jūlijs līdz oktobris. Sēklu atvērumā jūs varat iegādāties eksotiskāku augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Ja jums labpatīk dārzkopības eksperimenti , mazdārziņā diezgan labi noderēs kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir ne tikai lielisks vitamīnu avots – to var izmantot kā sastāvdaļu desertiem un augļu salātiem. Vairāk nekā divi simti dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Bakker garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Lai nākamajā sezonā dārzs zeltu un apburtu ar lieliskām krāsu saspēlēm, pasūtiet nepieciešamo laikus. Bakker mājaslapā atradīsiet praktiskus dārza darbu ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, ziemas dārza veidošana u.c. noderīgus ieteikumus. Dārza piederumi dārzkopībai un grilam, rozes, ziedu sēklas un stādi, sīpolpuķes, krūmi u.c.. Meklējiet visu dārzkopībai Bakker-Holland.lv!