SMSCREDIT.LV – ĪSTERMIŅA AIZDEVUMS NEPAREDZĒTIEM IZDEVUMIEM.  

ātrais kredīts bez procentiemJa Tev steidzami nepieciešama nauda, taču nezini kur to iegūt, tad labākais risinājums negaidītās situācijās ir SMScredit piedāvātais ātrais kredīts. Šobrīd, arvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros aizdevumus.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

 Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Ātrais kredīts bez procentiem nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.