SMSCREDIT.LV – VIENKĀRŠI, ĀTRI UN ĒRTI!  

SMS kredīts internetā aiznemties.lvJa Tev nepieciešami naudas līdzekļi pēc iespējas īsākā laikā, Tu vari paļauties uz SMSCredit.lv. Tie būs naudas līdzekļi Tavā kontā tikai 10 minūšu laikā. Īstermiņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem naudas aizdevumu veidiem. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, neprasot liekas formalitātes. Savukārt, SMSCredit.lv ir Latvijas vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

SMS kredīts ir tiešām ātri noformējams, turklāt, pat neizejot no mājām. Ja Tev šis būs pirmais ātrais kredīts no SMSCredit.lv, tad Tev jāzina, ka vispirms Tev jāreģistrējas mājas lapā, lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Veiksmīgas reģistrācijas gadījumā, Tev būs jāapstiprina savs profils un atliks vien pieteikties aizdevumam! SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka atmaksāt vajadzēs tik, cik aizņēmies un procentu maksājums un komisijas maksa tev nebūs jāmaksā.

Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Tieši ātrais SMS kredīts internetā ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu par atbilstošu summu. Tas nozīmē, ka katrai naudas summai būs dažāda kredīta maksājumu atlikšanas maksa.

Neskaidrību gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu. Izvēloties šo iespēju, vien pāris minūšu laikā jau būsi radis atbildes uz saviem jautājumiem