SILTUMSŪKŅU UZSTĀDĪŠANA – IZVĒLIES IZDEVĪGĀKO RISINĀJUMU AR SPECIĀLISTIEM NO UDENSJUMS.LV

udensjums.lv dziļurbumumiCīnies ar ūdens apgādes radītajām problēmām? Vēlies uzturā droši lietojamu ūdeni? Speciālisti no Udensjums.lv palīdzēs atrisināt šīs problēmas! Kompānijas SIA “Ground Water” servisa sortimentā dažādi ūdens autonomās apgādes sistēmas risinājumi un citi ar tās uzstādīšanu saistītie risinājumi. Mini ekskavatora serviss, siltumsūkņu ierīkošana utt. Aplūkis piedāvāto pakalpojumu sortimentu Udensjums.lv.

Udensjums.lv realizē arī siltumsūkņu uzstādīšanu, ko izvēlas saimnieki, veicot ģeotermiskās apsildes sistēmas ierīkošanu. No sākuma nepieciešama ģeotermālās zondes vertikālās montēšanas darbi, kas ir kā pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas izveidošanai. Caur to siltums no apakšzemes enerģijas avota tālāk dosies uz siltuma sūkni, kas tālākajā procesā nodrošinās apkures sistēmas norisi. ja nepieciešami zemes rakšanas darbi, piesaki mini ekskavatora pakalpojumu Udensjums.lv. Mini ekskavatoru ieguvums ir opcija strādāt arī mazās teritorijās, kur lielāka izmēra tehnika nevar brīvi izgrozīties.

Speciālisti veic arī ūdens autonomās pieveduma sistēmas veidošanu, veicot artēzisko aku urbumus. Atkarībā no vajadzīgā dziļurbuma dziļuma, speciālisti trīs līdz desmit dienu laikā uzinstalēs paredzēto dziļurbumu. Bieži ir nepieciešams ierīkot ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā atkarībā no dziļurbuma uzstādīšanas vietas var būt augsts dzelzs un kaļķa daudzums. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir tīrs un kvalitatīvs. Ūdens autonomās piegādes sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

Atkarībā no tavām finansiālajām iespējām un dziļurbuma uzstādīšanas opcijām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks optimālāko . Apskati ūdens apgādes sistēmas izveidošanas pakalpojumus u.c. pakalpojumus. Udensjums.lv!