Spices urbumi, dziļurbumi u.c. ūdens piegādes sistēmas SIA “Ground Water”

ūdens apgādes sistēmasJa tavam mājoklim tuvākajā laikā nepieciešams uzstādīt autonomo ūdensapgādes sistēmas kompleksu, konsultējies ar speciālistiem no uzņēmuma SIA “Ground Water” Udensjums.lv.

Pašlaik  pārtikā lietojams ūdens Latvijas teritorijā tiek nodrošināts no vairākiem zemes slāņiem. Zemes slāņi ir trīs: augšējais jeb kvartāra zemes slānis, dolomīta un smilšakmens slānis. Atkarībā no lokācijas dzeramā ūdens iegūšanas specifikas un iespējām tiek piemērots attiecīgās iespējas ūdens krājumu iekārtu uzstādīšanai.

Dziļurbums dolomīta  ir biežāk sastopamais ūdens saņemšanas veids, bez tam ļoti labs piemērots risinājums mājas, lauku vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens jautājuma izkliedēšanā.

Udensjums.lv ūdens apgādes sistēmas uzstādīšana – dziļurbumi

Artēziskā urbuma dzeramais ūdens ir ieslēgts starp ļoti blīvi saspiestiem zemes slāņiem, un dažu reizi tā sastāvā ir liela kalcīta un dažādu dzelzs Fe savienojumu koncentrācija. To jautājumu var samērā ērti apiet ar ūdens filtru, ūdens mīkstināšanas vai atdzelžošanas iekārtu ierīkošanu. Starp ūdeni necaurlaidīgiem zemes slāņiem esošais ūdens  ir pasargāts no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu vajadzīgajā vietā ierīko balstoties uz šādiem punktiem: kurš būs pasūtītājam izdevīgākais risinājums, cik daudz ūdens vajadzīgs un kādā dziļumā konkrētajā vietā var saņemt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Salīdzinājumā ar citām ūdens apgādes sistēmām artēziskajā urbumā ir teju nebeidzami un bagātīgi ūdens krājumi, dziļurbumam ir regulāra ūdens pieplūde un ar to var nodrošināt ļoti lielu ūdens patēriņu. Atkarībā no dziļurbuma konstrukcijām, dziļuma un grunts sastāva, tas tiek ierīkots aptuveni trīs līdz desmit dienas. Ja vēlies māju nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni, Udensjums.lv darbinieki dos nepieciešamo konsultāciju un ierīkos vietai vairāk pielāgotāko ūdens iegūšanas sistēmu. Ienāc mājaslapā un uzzini vairāk- http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/udensapgades-sistemas-ierikosana