SPORTOŠANA IR DAĻA NO VESELĪGA DZĪVESVEIDA

veselības fabrika, sporta klubsJūs atceraties, kad apmeklējāt sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu? Kāpēc tajos dzīves periodos fitnesa klubi starp Jūsu vienaudžiem nebija populāri? Jo visbiežāk mācību iestādes, kā obligātas, ietvēra arī fizkultūras nodarbības vismaz 2 – 3 reizes nedēļā.

Bet ko darīt, kad vidusskola absolvēta, un esat studiju vai darba gaitās, kad par laika un vietas ieplānošanu fiziskām aktivitātēm jādomā pašam? Vispretimnākošākā atbilde un ērtākais variants ir fitnesa klubi, kur varat izmantot vairākus fitnesa trenažierus un profesionālus trenerus, kuri nodrošina ievērojamu pakalpojumu klāstu ar sporta nodarbībām, kas specializētas dažādām muskuļu grupām un veselību ietekmējošām vajadzībām. Vairumā gadījumu, sporta centri ir atvērti visu gadu, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot – cik bieži sportosiet?

ABONEMENTS STIMULĒ UZTURĒT MOTIVĀCIJU UN IEEKONOMĒT FINANSES

Kā Jūs domājiet, vai ir atšķirība starp 7 ābolu apēšanu svētdienā un 7 ābolu apēšanu nedēļas laikā, ēdot pa 1 ābolam katru dienu? Ir, un identisks princips ir attiecināms arī uz fizkultūras regularitātes un intensitātes attiecību. Tieši tāpēc sporta kluba abonements ir noderīgākais ieguldījums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāatcerās, ka fitnesa klubi nomā plašas telpas, kas nozīmē lielus izdevumus, lai fitnesa klubi uzturētu darbību un nodrošinātu iespēju interesentiem jebkurā dienas laikā nodarboties ar sportu. Tāpēc fitnesa klubi mēdz piekopt tādu cenu politiku, kur sporta kluba abonements ir ievērojami izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements arī ir lielisks motivators un neatlaidības atgādinātājs, jo ir grēks izlaist sportošanas dienas, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Ja ir nolemts par savas formas un laba garastāvokļa uzturēšanu ar sportošanu, vispirms jāizvēlas iestāde, uz ko iet.

Uzzini vairāk šeit- http://www.vfabrika.lv/

BIJUŠĀ VEF ĒKĀ TAGAD SPORTOŠANAS KLUBS!

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai pieredzējušiem sportistiem, bet arī nākotnes censoņiem. Veselības Fabrika ir bāzēta leģendārajā VEF fabrikas būvē, līdz ar to šis sporta klubs izceļas ar patīkamu gaisotni. Dēļ plašajām telpām un efektīvai ventilācijai, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpaši svaigo gaisu, jo sporta klubs ir sarežģītāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika darbojas katru darba dienu no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs gaidīs ikvienu interesentu no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, 3.stāvā. Veselības Fabrika piedāvājums iekļauj gan nodarbības grupās, gan personāltreniņus. Lai iepazītos ar pakalpojumu klāstu, dodieties uz mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja gribat pieteikties nodarbībām vai rodas citi jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir aizsniedzams pa telefona numuriem 67887188, 27887188 vai e-pastā info@vfabrika.lv.