TELŠU UN CITA APRĪKOJUMA ĪRE VISA VEIDA PASĀKUMIEM-AKURĀTSPASĀKUMS

saliekamas skatuves Ikviens, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ lielisks risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam piemērotu aprīkojumu, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā pilna aprīkojuma servisu, ir Sia ”Akurāts”. Šis uzņēmums spēj nodrošināt vajadzīgo aprīkojumu gan privātiem, gan publiskiem pasākumiem- piemēram, festivāliem. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt vislabākos risinājumus un palīdzēs realizēt ieceres.

Kā minēts, Akurāts sortimentā ietilpst arī telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis, gan arī vairāk kā 1000 kvadrātmetru lielas teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie nepieciešamās formas un izmēra nojumes.

Izvēloties telšu īri pie akurāts.lv, darbinieki palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko risinājumu, bet arī veiks piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu.

SALIEKAMĀ SKATUVE NO AKURĀTS- EFEKTĪVS RISINĀJUMS TAVOS SVĒTKOS

Ja nepieciešams rīkot banketu, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem. Ja banketi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk un vienkāršāk būs krēslus un galdus nomāt . Aprīkojuma noma ir arī izdevīgs un parocīgs risinājums, jo nav vajadzīgs domāt par galdu un krēslu uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma.

Ja nepieciešami banketu krēsli , vienkāršākais un arī izdevīgākais risinājums ,kā tos iegūt ir Akurāts banketu krēslu noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli , kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Pie Akurāts pieejami gan apaļas formas banketu galdi, gan arī galdi dažādu citu pasākumu rīkošanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādās situācijās .

Pasākumam nepieciešama arī skatuve? Ieskaties Akurātspasākums saliekamās skatuves piedāvājumā – http://akuratspasakums.lv/saliekama-skatuve

Svarīgi, ka skatuvi var izvietot vairākos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā. Izvēloties piedāvātās skatuves nomu nebūs jāuztraucas par tās montāžu – visu paveiks Akurāts darbinieki.

Kā jau minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā ne tikai pasākumu aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi uz norises vietu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir vienkāršs un izdevīgs veids kā parūpēties, lai pasākums būtu patiešām izdevies.

SIA ”Akurāts” darbojas kopš 2005. gada, un īsā laikā kļuvis par iecienītu pasākumu aprīkojuma iznomotāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Firmai ir pieredze gan lielos pasākumos-piemēram, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes vai kāzas.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, vērsies pie Akurāts komandas, kura sniegs jebkuram pasākumam atbilstošus risinājumus. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts aprīkojuma nomu!