TELTIS PASĀKUMIEM BRĪVĀ DABĀ – AKURATS.LV

teltis pasākumiem akurats.lvPavasara un vasaras sezona ir īstais laiks dažādu pasākumu organizēšanai.

Ja arī tu plāno rīkot kādu saviesīgu pasākumu, taču nezini, kur dabūt nepieciešamo inventāru, apskati pasākumu inventāra nomas servisa Akurats.lv sniegtās iespējas un īrē pasākumam vajadzīgo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi īstenot vispārdrošākās idejas!

Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs vispiemērotākā izvēle – pieejamas daudzveidīgas teltis pasākumiem, tādā veidā katrs varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Izvēlies piemērotāko telti šeit- http://akurats.lv/teltis/

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv nodrošina arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Būtiski atzīmēt, ka izvēlei arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko inventāru, turklāt – tādā skaitā, cik tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāuztraucas, kur uzglabāt inventāru pēc pasākuma beigām.

Gada siltā sezona ir piemērotākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt drošs, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko aprīkojumu pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdodas!