TELTS UN NOJUMES NOMAS IZMAKSAS KOJOT PAKUMU

telts īre kāzāmTelts īres izmaksas ir atkarīgas no tā, uz kuru vietu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Padari savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi atgriežas mājās apmierināti. Tāpēc pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku noskaņa. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Būtiski arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas nenoliedzami pasargās tevi no neskaitāmām problēmām, kas var tikt atklātas gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

TELŠU NOMA

“Akurāts” ir tava izdevība izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības gadījumā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli labi papildinās arī attiecīgas sienas izvēle. Tā var būt gan klasiskā siena, gan atsieta vai pat ar logu.

Zināms – „Akurāts” telts tev un taviem tuvajiem nodrošinās labu un netraucētu nakts mieru. Pavadot laiku tajā sajutīsieties, kā miera ostā iestūrējuši. Nevienu netraucēs ne odu sīkšana pie ausīm, ne mainīgie laikapstākļi..

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  GALDI, KRĒSLI, STĀVGALDI, SILDLAMPAS, PAKLĀJI U.C. PRECES NOMĀ AKURATS.LV

“Akurāts” teltis ir paredzētas svētku rīkošanai visos gadalaikos. Nevar nepamanīt, ka  kafejnīcās, krodziņos un restorānos vasaras sezonā āra nojumes uzstāda liels skaits kompāniju, tā piesaistot arvien vairāk klientu, jo daudzi siltā laikā grib bieži pabūt svaigā gaisā mirkļus vasarā. Tajā pašā laikā neviens negrib samirkt, tālab tieši kvalitatīva nojume būs tā, kas pasargās no  negaidītiem laikapstākļiem.

nevajadzētu aizmirst par telts vai nojumes aprīkojumu un dekorācijām grieztiem un sienām.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā noteikti attaisnos visas cerības. „Akurāts” vairāku gadu darbības laikā sevi ir pierādījis, kā labu sadarbības partneri gan privātu klientu lokā, gan plašākā mērogā. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.