Tvora.lv piedāvājums

tvora.lv žogi, sētas, vārtiŽogu izgatavotāju uzņēmums “Tvora” piedāvā labas kvalitātes žogus un to variantus, ko piemērot ikvienas privātteritorijas vai pagalma un jūsu īpašuma vajadzībām. Ienāciet firmas mājaslapā Tvora.lv. Moderni un klasiskā stila sētu risinājumi, kas jūsu īpašumu aizsargās no svešiem skatiem un sagādās drošības sajūtu.

Tvora uzņēmums klientiem piedāvā atšķirīgu veida žogu izgatavošanu un ierīkošanu.

– Metāla žogi kas sniedz sētai lielu ekspluatācijas laiku. To piestiprina uz betona atbalsta plaknes, tālab lieliski izskatītos ar akmens sētas elementi.

– Klasiska koka žogs skolai, privātīpašumam, bērnudārzamun citām ēkām no augstvērtīgas koksnes . Dodot priekšroku šim variantam, jūs varat pasūtīt sētas dēlīšu pozīciju – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

– Gabioni akmens žogi, ko var veidot gan paneļu formā, gan stilistiskus akcentus žogā kolonnas vai pamata plaknes veidā.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast sētu izvēlē varēsiet sameklēt arī plastmasas sētas, kas ir analogs risinājums koka sētām. Bet tās ir vieglāk kopjamas un to ekspluatācijas laiks var būt līdz pat 50 gadiem. Paneļtipa, klasiskas formas žogi un cita veida PVC žogu formas, ko uzņēmuma profesionāļi piemēros pēc jūsu vēlmēm. Pagaidu sētai varat pasūtīt metinātu sieta žogu, ko pēc tam varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, šādi paslēpjoties no garāmgājēju skatiem.

UAB Tvora ražo ne tikai sētas, bet arī izgatavo sētas vārtu sistēmas, ko piemēro ikviena klienta nepieciešamībai. Piedāvājuma klāstā veramie, automātiskie, bīdāmie iebraucamie vārti, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Tvora.lv profesionāļi veic arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, ražo akmens frakcijas puķupodus, kas paspilgtina dārza interjeru un īpašumam rada eleganci. Interesējieties par izdevīgiem un optimāliem žoga risinājumiem Tvora.lv – teritoriju žogu ražošana un montāža pēc individuāla pieprasījuma!