Tvora.lv piedāvājums!

tvora.lv žogi, sētas, vārtiLai aizsegtu māju no svešām acīm un īstenotu  apkārtējiem nepieejamu teritoriju, ierobežo to ar mājai un videi atbilstošu sētu. Pēc individuāla pasūtījuma žogu uzstādīšanas firma izveidos gan akmens, gan dabīgos koka žogus vēlamajā formā un daudzumā.

Vispopulārākais materiāls žogu ražošanā ir koks. Koka žogi labi atbilstoši privātmāju teritorijas ierobežošanai. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas žogiem – viegli-, un labi piestāv ikviena stila privātmājai. Koka sētas var izgatavot statiskā un horizontālā variantā, atkarībā no klienta vēlmēm. Koka žogu dēļi ir apstrādāti vairākkārtīgi ar speciāliem koksnes materiālam paredzētiem apmetumiem , kas garantē sētas ilgtermiņa kalpošanu, garantē augstu nodilumizturību un koksnes slāņu izturību.

Ja privātā teritorija ir neliela, var nolemt par masīvāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens žoga veidojumi var būt kā ornamentāls objekts teritorijā vai efektīvs risinājums atbalsta sienai. Īstenojot ideju par žogu no akmens konstrukcijām, var izlemt – ar akmeņiem piepildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens žoga konstrukcijas var saražot vajadzīgajos izmēros gan sētas vajadzībām, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.c.

Moduļu un bloku sistēmas žogi

Izvēloties moduļu žogus, iegūsiet ilgtermiņa privilēģijas. Tāda veida konstrukcijām ir estētisks izskats, tās ir ļoti izturīgas un ar ilgu kalpošanas periodu. Moduļu žogu ražošanā izmanto īpašus plātņu dēļus no Aluzinic, kuri tiek apstrādāti ar speciālu materiāla apšuvumu. Pārklājums moduļu sētas plātnes pasargā no korozijas, garantējot ilgtermiņa estētisku izskatu. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un lielu kalpošanas ilgumu. Populārākie ir divu veidu celtniecības bloki: SU un TO bloki..

*TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas rada dabīgu akmens šķēluma vizuālo izskatu. Blokus var izmantot fasādes apšuvumiem, kā žoga blokus, starpsienu un citu būvju izveidē. Vislielākā priekšrocība – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.

*SU bloku sistēmas žogi piešķirs prestižu un varenu privātmājas vidi. Jaunākās Cytryn, Vera krāsas risinājumi sniedz vairāku krāsu variantu izvēli un pēc iespējas dabīgāku tonējumu.

Ienāc Tvora.lv un pasūti kvalitatīvu sētu!