PASTĀVĪGĀS ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU IERĪKOŠANA – IZVĒLIES ĒRTĀKO VARIANTU AR UDENSJUMS.LV

ekskavatora pakalpojumiVai mājoklī problēmas ar ūdens apgādi? Esi nolēmis saņemt dzeramo, uzturā lietojamu ūdeni? Speciālisti no Udensjums.lv palīdzēs atrisināt radušās raizes problēmas! Udensjums.lv darbinieki piedāvā gan ūdens autonomās piegādes sistēmas uzstādīšanu, gan mini ekskavatora pakalpojumu, siltumsūkņu uzstādīšanu u.c. Iepazīsties ar pakalpojumu piedāvājumu Udensjums.lv.

Udensjums.lv īsteno arī siltumsūkņu montēšanu, kas ir aktuāls jautājums dzīvesvietā, kurā paredzi ieviest ģeotermisko apkuri. Sākotnēji būs vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās montēšanas darbi. Caur to siltums no apakšzemes enerģijas avota virzīsies uz siltuma sūkni. Tieši šādi notiek siltuma iegūšanas process. Mini ekskavatora pakalpojumi tiek izmantoti apstākļos, kad nepieciešami rakšanas, teritoriju labiekārtošanas darbi. To lielākais ieguvums ir iespēja strādāt arī mazās teritorijās, kur lielās rakšanas mašīnas nevar brīvi darboties. Uzzini vairāk par mini ekskavatora pakalpojumiem jau tagad!

SIA “Ground Water” veic arī ūdens autonomās piegādes sistēmas ierīkošanudzeramā ūdens iegūšanai. Atkarībā no nepieciešamā dziļurbuma dziļuma, kas ir atkarīgs arī no grunts sastāva, darbinieki to uzmontēs apmēram 10 dienu laikā. Bieži vien ir nepieciešams uzstādīt ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas filtri, jo grunts sastāvā var būt augsts kaļķa un dzelzs daudzums. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir kvalitatīvs un tīrs. Ūdens autonomās piegādes sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar nepārtrauktām ūdens rezervēm, tādējādi nebūs jāuztraucas par lielu ūdens patēriņu vai ūdens piegādes traucējumiem.

Ja tev ir aktuāls kāds no šiem pakalpojumiem vai ūdens autonomās pieveduma sistēmas izveidošana, izvēlies Udensjums.lv!