Ūdens sistēmas montāža Udensjums.lv

dziļurbumu ierīkošanaAugšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens – tie ir zemes slāņi, ko caururbjot iegūst ūdeni. Veidojot urbumu attiecīgā pazemes kārtā, no pazemes iežiem ūdens tiek atbrīvots un spiediena rezultātā cirkulē uz augšu. Ūdens autonomās apgādes vajadzības gadījumā uztici to Udensjums.lv profesonāļiem. Attiecīgi atrašanās vietai piemērot atbilstošāko variantu .

Artēziskais urbums ir vispopulārākais ūdens saņemšanas variants, bez tam ļoti labs variants privātmājas, vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens jautājuma atrisināšanā.

Udensjums.lv ūdens apgādes sistēmas – dziļurbumu ierīkošana

Artēziskie – dziļurbumi ūdens apgādes iekārtu ierīkošanai, kas īstenoti zemes pamatiežos. Tas ir aizsargāts no bakterioloģiskā piemaisījuma, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbuma uzstādīšana tiek veikta ūdensnesoša horizonta dziļumā, kurā ievieto tērauda vai nerūsējošā tērauda, bezsienu plastikāta caurules, vai specifiskas filtra daļas . Noteiktās vietās dziļurbuma ūdenī iespējams kaļķa un dzelzs piesātinājums, ko labi var novērst ar atbilstošu filtru ierīkošanu.

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu uzstādīs dažu dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma dziļuma un nesošajām konstrukcijām (vidēji desmit dienu laikā). Dziļurbumi ir rekomendētākais risinājums ūdens apgādei, jo dziļurbumam ir ilgāks ekspluatācijas laiks, pastāvīga un praktiski nebeidzama ūdens pienākšana. Neskatoties uz to, ka  izmaksas ir dārgākas par alternatīvām ūdens iegūšanas iespējām, ilgtermiņā nepārprotami atmaksāsies ieguldīt lielākus līdzekļus.