Vai es varu pieteikties SMS kredītam?

patēriņa kredītsDzīve var piespēlēt Jums jebko, tāpēc ir labāk, ja Jūs esat tam gatavs. Lielākais krāšanas grēks ir nekrāt vispār. Jūs turpināt atkārtot, ka Jums ir nepieciešams ietaupīt naudu no savas nākamās algas, bet, kad tā pienāk, Jūs tik tikko to paspējat saņemt un jau iztērējat to dažādu rēķinu apmaksai. Šādos gadījumos risinājums var būt SMS kredīts internetā!

Kas var pieteikties SMS kredītam?

Vairums kredītkompāniju izvirza nosacījumus saviem klientiem, no kuriem pirmais ir vecums. Pārsvarā aizdevumu var veikt pilngadīgas personas, tātad tieši no 18 gadiem, taču plaša prakse ir klientu minimālā vecuma noteikšana kā 20 vai 21 gads – tas ir atkarīgs no konkrētā kreditora, kuru izvēlēsities.

Vēl viens aspekts, no kura tiksiet izvērtēts, ir Jūsu maksātspēja – Jums jābūt pārliecinātam, ka spēsiet atmaksāt aizņēmumu, tāpēc nepieciešami stabili un regulāri ikmēneša ienākumi, kas ļaus atdot kredītu laikā. Pie maksātspējas tiek iekļauta arī kredītvēsture, tai jābūt labai. Ja esat pārkāpis līgumsaistības vai kavējis kredītmaksājumus, Jūsu iespēja saņemt kredītu ievērojami samazinās.

Papildu tam Jums jābūt arī pastāvīgajam Latvijas rezidentam (Latvijas pilsonim vai arī nepilsonim ar beztermiņa uzturēšanās atļauju). Pašsaprotami, ka vajadzīgs atvērts bankas konts, kurā pārskaitīt aizdevumu.

Kā notiek SMS kredīta noformēšana?

Vispirms jāizveido apstiprināts lietotāja profils kompānijas mājaslapā, un tad varat pieteikt sev vēlamo summu un termiņu ar SMS palīdzību. Lietotāja profils nepieciešams Jūsu pašu drošībai, jo tieši tur tiek iesniegti Jūsu personas dati un bankas konts, kā arī piesaistīts mobilā tālruņa numurs. Pēc profila izveides varat pieteikt kredītu ar SMS gan pirmo reizi, gan arī nākamās.