SĪPOLPUĶES UN ZIEDU STĀDI, VAIRĀKU ŠĶIRŅU ROZES NO UZTICAMA PIEGĀDĀTĀJA – BAKKER

bakker-holland interneta veikals dārzam un mājaiSagaidiet dārzkopības sezonu ar interneta veikalu Bakker-Holland.lv! Daudzveidīgajā interneta veikala katalogā jūsu vajadzībām plašs puķu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts vienuviet. Veiciet pasūtījumu laicīgi un baudiet dārza burvību jau gaidāmajā sezonā.

Viens no Bakker dārzkopības kataloga produktiem ir iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas puķu kastēs, ko vēlāk novietot uz uz balkona vai terases, kā arī tieši zemītē dārzā, turklāt to pilnbriedumā sajūtīsiet burvīgu ziedu buķetes smaržu un vislabāko sajūtu. Narcises, īrisi, nokarenās begonijas, austrumu lilijas, anemones un citas sīpolpuķu šķirnes varēsiet nopirkt Bakker-Holland.lv vietnē.

Bakker dārzkopības preču klāstā atradīsiet bagātīgu šķirņu rozes, turklāt tās diezgan labi piestāvēs jebkurā mazdārziņā un mājas puķu dobēs. Rožu ziedi ir atbilstoši griezto ziedu iegūšanai, pilnbriedumā priecēs gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, rozes grieztajiem ziediem un vēl citi ziedi skaistam pagalmam un dārzam.

Bakker katalogu papildina arī plašais puķu un dārzeņu sēklu, garšaugu un augļu sēklas piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Nodrošinot ekoloģisku vitamīnu kompleksu savā piemājas dārziņā, pasūtiet dažādu vitamīnu grupu un minerālu, tostarp dzelzs, bagātīgās meža zemeņu sēklas, ko iespējams audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem kokiem vai krūmiem. Ražas laiks ir no jūlija līdz pat oktobrim. Sēklu sadaļā varat atrast arī tropisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Ja nebaidāties eksperimentēt ar eksotisko augļu garšošanu un tajā pat laikā esat prasmīgs konditors, mazdārziņā lieliski noderēs kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots, gan iespējams izmantot augļu salātos un desertos. Dārzeņu, augļu, puķu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – saimniecībā un dārza darbos būs noderīgi!

Lai dārzā ieviestu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. Tie ne tikai aizsargās pagalmu no svešiem skatiem, bet tāpat arī dos dārzam lielisku struktūru un noderēs ēnas radīšanai. Augļu koki, dzīvžogi, hortenzijas dažādos toņos, ogulāji, kāpelējošie krūmi un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Interneta veikals Bakker-Holland.lv ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Izvēlieties savam dārzam atbilstošāko un pērciet savlaicīgi, lai nākamajā sezonā jums būtu iespēja izbaudīt kopta un skaista dārza gaisotni. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt noderīgus dārzkopības padomus krūmu rozes un koku stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru u.tml. tematiskus ieteikumus.