VĒLIES OPERATĪVU, ĒRTU UN IZDEVĪGU KREDĪTU INTERNETĀ? IENĀC VIASMS.LV!

ātrais kredītsJa tūlītēji vajadzīgs naudas aizdevums, tomēr nevēlies uzrunāt kolēģus vai radus, der ieskatīties nebanku aizdevēju piedāvājumā. VIA SMS ātrie kredīti internetā ar izdevīgiem nosacījumiem un pretimnākošo servisu operatīvi palīdzēs atrisināt Tavas īslaicīgās finansiālās grūtības.

ViaSMS.lv pieejami operatīvi, izdevīgi un uzticami aizdevumi tiešsaistē jebkuriem ikdienas gadījumiem. Ja gadījušies personīgajā budžetā neparedzēti tēriņi vai negaidīta, ļoti izdevīga pirkuma piedāvājums, kam konkrētajā brīdī pietrūkst naudas līdzekļu, noderēs VIA SMS aizdevumi līdz algai. Šāds kredīts internetā piedāvā aizņemties summu līdz 500 eiro ar atmaksu līdz vienam mēnesim. Ja kādu apstākļu dēļ ātrais kredīts noteiktajā termiņā tomēr nav atdodams, atmaksas termiņu iespējams arī vienkārši mainīt par attiecīgu pagarināšanas maksu (uz 7, 14 vai 30 dienām). Ja tūlītēji vajadzīgais aizdevums pārsniedz 500 €, atbilstošāks šajā situācijā būs VIA SMS naudas ātrais kredīts. Šāds ātrais kredīts internetā garantē aizņēmuma summu līdz pat 1500 eiro ar atmaksas termiņu no no trim līdz divpadsmit mēnešiem.

Lai līdzekļus saņemtu personīgajā kontā, jāveic pāris nelieli soļi. Iesākumā jāpiereģistrē savs klienta konts ViaSMS.lv mājaslapā un jāaizpilda nepieciešamā informācija, pēc tam pieprasāms aizdevums. Pieteikuma akceptēšanas situācijā ātrais kredīts tiks noformēts 30 minūšu laikā, kad varēsi naudas līdzekļus novirzīt personīgajiem mērķiem. VIA SMS pakalpojums SMS kredīts piedāvā kredīta pieteikšanu arī īpaši parocīgā ceļā – ar īsziņas palīdzību, pat nepielietojot datoru vai interneta savienojumu. SMS kredīts  pieejams ikvienam klientam, jau sākot ar otro aizdevuma reizi. Turklāt VIA SMS ātrie kredīti pieprasāmi ne tikai nedēļas darba dienās, bet arī brīvdienās. Attiecīgi Viasms.lv ātrais kredīts internetā pavērs iespēju nekavējamās finanšu problēmas ērti risināt jebkurā nedēļas laikā. Papildus no VIA SMS pieejams arī pirmais kredīts bez maksas, kas nozīmē, ka jāatdod būs precīzi tikpat, cik saņēmi.

Lai pieteiktos aizdevumam, ir jābūt Latvijas iedzīvotājam no divdesmit līdz septiņdesmit gadu vecumam bez līgumsaistību parādiem. Pieņemot lēmumu par aizņemšanos, kārtīgi jāizskata noteikumi un jābūt drošam, ka tie Tevi apmierina. Papildus vajadzīgs godīgi novērtēt personīgās finanšu iespējas, lai aizdevums būtu samaksājams laicīgi, un arī to, vai naudas aizdevums būs piemērots Tavām konkrētajām nepieciešamībām. Proti, ātrie kredīti internetā nav atbilstošs risinājums ilgtermiņa finansiālo sarežģījumu gadījumos, un ātrie aizdevumi nav piemēroti ilgtermiņa parādu segšanai vai pat otra ātrā kredīta atdošanai.

Drošs naudas aizdevums, izdevīgi līguma nosacījumi, pirmais kredīts bez maksas un ērts serviss  – ātrie kredīti internetā no ViaSMS.lv!