ViaCredit.lv patēriņa kredīts

ViaCredit.lv ir uzņēmuma  SIA “VIA SMS” grupas zīmols. Šis zīmols tika ieviests 2011. gadā, lai sniegtu klientiem plašāku finansiālo problēmu risinājumu spektru. VIA SMS Latvijā darbojas kopš 2009. gada un nodarbojas ar kredītu  izsniegšanu privātpersonām.

ViaCredit.lv piedāvā saviem klientiem aizņemties lielākas naudas summas uz ilgāku atmaksas termiņu. Šie kredīti ir lielāki un ilgāki par VIA SMS piedāvātajiem ātrajiem kredītiem un ir paredzēti lielāku izdevumu segšanai. Jums ir iespējams aizņemties naudas summas no 500 eiro līdz 1500 eiro apmērā. Atmaksas laiks šiem aizdevumiem var būt no 3 līdz 12 mēnešiem.

Lai varētu pretendēt uz aizdevumu pie šī aizdevēja jums ir jāatbilst dažām prasībām kuras uzņēmums ir izvirzījis. Jāpatur prātā, ka katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli un tikai atbilstība prasībām negarantē jums pozitīvu atbildi par aizdevuma saņemšanu. Lūk aizdevēja izvirzītās prasības:

  • Jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir jābūt Latvijas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar nepieciešamajām atļaujām.
  • Jums ir jābūt pastāvīgiem, regulāriem ienākumiem no kuriem veiksiet aizdevuma apmaksu.
  • Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādi pie citiem aizdevējiem.
  • Jums nav esošu saistību ar šo uzņēmumu vai VIA SMS.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons un e-pasts.

Katra klienta pieteikums tiek izvērtēts atsevišķi un balstoties uz jūsu iepriekšējo kredītu pieredzi un maksātspēju tiks pieņemts lēmums par jūsu pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Ir arī iespēja ka aizdevējs jums piedāvās saņemt mazāku summu par jūsu prasīto. Šādas situācijas notiek, ja aizdevējam ir šaubas par jūsu spēju veikt atmaksu noteiktajai summai, bet aizdevumu piešķirt ir iespējams.